K12NET’de Her Şeyi Görsün, Ama Parayı Görmesin!

26 Şubat 2024

K12NET’de Her Şeyi Görsün, Ama Parayı Görmesin!

K12NET’de 1600’e yakın yetki bulunuyor. Bir kişiye, bir birime teker teker yetkileri vermeye kalkarsanız, saatlerinizi alabilir. Kurucu veya kurucu yetkili bir kişi “K12NET’de her şeyi görsün ama parayı göremesin” derse, bu işlemin 10 saniyede yapılması lazım. Yöntemini bilmeyenlerin saatlerce uğraşacağı işi, yöntemini bilenler 10 saniyede yaparlar.

K12NET’de kişilere ve birimlere özel yetki verilebiliyor. Yetki verecek yöneticinin kişilik yapısı, K12NET’i kullanabilme becerisi, altında çalışan personellerinin rahatını ve eğitim kurumunun güvenliğini ÇOK ETKİLER. Bir grup yönetici yetkiyi “gıdım gıdım” verir. Böyle olursa, personelin görmesinde sakınca olmayacak, hatta görse kullansa, çok işine yarayacak raporlara / sihirbazlara ulaşamaz. İddia ediyoruz, eksik yetki verildiği için, K12NET- raporlarını, sihirbazlarını, ekranlarını bilmeyen, daha hiç görmemiş personelleriniz olabilir. Yetkinin az verilmesi, işlerin geç- zor yapılmasına neden olur. Yetkinin az verilmesi zarardır. Tersi ise yani çok verilmesi, hele de, muhasebeyi görmemesi gerekenlere muhasebe bilgisinin gösterilmesi ÇOK ZARARDIR. Güvenlik ihlali bile sayılabilir. Kendi elinizle güvenlik açığına neden olmuş olursunuz.

 

Kullanıcı Yetkilendirme Modülü / 28 Şubat Çarşamba, Saat 10:30

Bu eğitime katılanlar, kullanıcı yetkilendirme modülünün kolaylıklarını öğreneceklerdir. Yukarıdaki sorumuzun cevabını bilmeyenler, “Her şeyi görsün ama muhasebeyi göremesin” talimatını 10 saniyede yapmasını bilmeyenlerin bu eğitime katılmalarını öneriyoruz.

 

Ücreti Hep 2400 Dolar Ama 75 Bin Lira Olmuş.

Kurumunuzdaki görevleri organize etmek için, piyasada ismi bilinen yurt dışı programlarını satın almak isterseniz, 24 kişiye kadar, 2400-2500 dolar bazında satılıyor. Bizde dolar yükseldikçe ücreti 75 bin liralara dayanmış durumda. “İyi de, kurumumuzda 24 kişiden fazlayız, örneğin 50 kişiyiz” derseniz ödeyeceğiniz ücret, 150 bin liraya ulaşıyor. K12NET’i satın alıyorsunuz, içinde 42 modülü ile birlikte Görev modülü de, ücretsiz olarak geliyor.  K12NET’e ödediğiniz ücretleri düşünerek, ne kadar çok modülü, ne kadar ekonomik kullandığınızı görebilirsiniz.

Görev Modülü /  29 Şubat Perşembe, Saat 10:30

  1. Ahmet Bey 3.kattaki tuvaletin lavabosu çatlamış, depodaki yedek malzemeyi alıp, monte ediniz ve iş bittikten sonra karşı cepheden çekilmiş resmini gönderiniz.
  2. Ayşe Hanım, iki hafta sonra yapılacak veli toplantısı için önce e-posta ile, arkasından 4 gün sonra hatırlatma mahiyetinde SMS ile gerekli bilgilendirmeleri yapınız. Yılmaz bey toplantı gününden bir gün önce, konferans salonunun temizliği, ses düzeni ve projeksiyonun düzgün çalıştığından emin olunuz. Hamza Bey, toplantı günü velilere ikram edilecek yiyecekleri, bir gün önceden satın alıp, toplantı zamanına kadar hijyen bir ortamda muhafazasını sağlayınız. Mustafa Bey, yukarıdaki çoklu görevlerin her birinin zamanında yapıldığı kontrol ediniz!

İlk örnekte bir kişi, bir olay, ikinci örnekte birden çok kişinin üstelik iş akış sırasına göre ortak çalışma yapması gerekmektedir.

Yukarıda anlattığımız konuların daha fazlasını uygulamalı olarak online eğitimimizde anlatacağız. Her okuldan en az bir yetkilinin, bir kez olsun katılmasını öneriyoruz. Eğitime katılamadınız, işini çıktı. Sorun yok. K12NET anlattığı her eğitimi kayıt altına alıyor ve sonradan istediğiniz zaman izlemeniz için fırsat sağlıyor.

Temel Tanımlar / 1 Mart Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR. 

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]