K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…   

27 Kasım 2023

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…   

Müşterilerimizin %58’i, Muhasebe Modülünü kullanıyor. Bunun anlamı, “kayıt, şartsız, her şeyi ile K12NET’e güveniyorum” demektir. 2004 yılından beri kimsenin güvenini boşa çıkarmadık, tek bir yanlış hareket yapmadık. Müşterimiz iken, K12NET kullanmaktan vazgeçen kurumlarımızın datalarını da, aynı özenle koruduk. Kalanlara da, gidenlere de hep aynı şekilde davrandık. 3.802 kurumun kullandığı böyle bir kitle yazılımında, %58 çok büyük bir orandır. Çok büyük bir güvendir.

Muhasebe modülünü kullanmayan, %42’lik grup için ise 3 olasılık bulunuyor.

  1. K12NET’de böyle bir modül olduğunu hala bilmeyen bir grup olabilir. Çok kez başımıza geliyor. K12NET’in yaptığı işleri tam olarak bilmeyenler olabiliyor.
  2. K12NET’de böyle bir modül olduğunu bilen, bize de güvenen ama geçiş yapmaya cesaret edemeyen, değişikliği sevmeyen, eski alışkanlıklarına devam etmek isteyen bir grup olabilir.
  3. Henüz bu modülü kullanacak kadar bize güven duymuyor olabilirler.

K12NET’i kullanmayan değerli müşterilerimize, tek bir şey söylüyoruz. Bir kere eğitimimize katılınız. Ne yaptığımızı görünüz. Biliniz, anlayınız. Sonra nasıl isterseniz öyle devam ediniz. Siz neye karar verirseniz, biz o karara saygı duyuyoruz. Tek derdimiz, satın aldığınız yazılımın tüm modüllerini kullandırmak istiyoruz. Ödediğiniz ücretin her kuruşunu hak etmek istiyoruz.

Muhasebe-1 Modülü – Kurucu Raporu / 29 Kasım Çarşamba, Saat 10:30

Bu eğitimde yeni eklenen özellikleri velilerden alınan okul ücretleri, senetler, sözleşmeler, bunların rapor ve analizleri, muhasebecilerin bizzat “aradım da bulamadım” diyemedikleri raporlar, kurucu raporları, ParamPOS entegrasyonundan bahsedeceğiz.

Muhasebede Silmek ve Değiştirmek, K12NET’de “Bildirim” Sebebidir.

Kim muhasebe kaydını silerse, kim muhasebedeki  tutarı değiştirirse, okul yönetiminin belirlediği kişi/ kişilere, “şu saatte, şu IP’den, işlem yapılmıştır.” Bildirimi gider. Eğitimde bu konuda da bilgi vereceğiz.

Muhasebe-2 Modülü / 30 Kasım Perşembe, Saat 10:30

Öğrenci sözleşmelerinden elde edilen gelirler dışında, okulumuza kira geliri, kıyafet, kırtasiye satışlarından elde edilen gelirler, dışarıdan borç/kredi alıp okul hesabına yapılan virmanlar. Okulumuzun gelirleri dışında giderleri de oluyor. Mal ve hizmet alımları oluyor. Giderlerin ve tedarikçilerin tasnif edilmesi, personel maaş sözleşmeleri, personel maaşları. Giderler ve gelirler hesaplanmaya başlayınca, günlük kasa raporu da yapılır. Bu konular ve daha fazlasını bu eğitimimizde uygulamalı olarak anlatacağız.

Temel Tanımlar / 1 Aralık  Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR. 

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]