K12NET_ParamPOS, Hepsinden Kurtaracak 

14 Nisan 2021

K12NET_ParamPOS, Hepsinden Kurtaracak 

Aşağıdaki resim, Sakarya’daki bir okulumuzun muhasebe ofisinden gönderildi. Aynı benzin istasyonlarındaki gibi… Hangi bankanın kartı gelirse, makinaları karıştırmadan  o makine ile çekim yapmanız gerekiyor.

Bu makinelerden okulunuzda üç tane varsa; 3 kat, 6 tane varsa, 6 kat sorununuz, 6 kat mesainiz var demektir. Üstelik bu yöntemi seçenlerin makinalarının da olabildiğince fazla olması lazım. Yoksa “şu kart yok mu?” diye soran velinize olumsuz cevap vermek zorunda kalırsınız.  Sizleri hepsinden kurtarıp, sadece ParamPOS ile çalışmanızı sağlatacağız.

Artık tek bir hesabınız, kontrol edeceğiniz tek bir yeriniz olacak. Üstelik piyasada tanınmış tüm kartlarla da entegreli olacak. Üstelik tahsilat yaptığınız an, K12NET portallarına otomatik işlenecek. Ay sonu bankalardan ekstre alıp elle girme derdinden de kurtaracağız. Muhasebecilerin saatlerini alan, hesap hareketlerini işlemek, K12NET_ParamPOS entegrasyonu sayesinde tarih olacak.

Bilmeyenler Öğrenmeli, Bilip Tereddütlü Olanlar Yüksek Sesle Dile Getirmeli

Param POS entegrasyonumuzun kapsamını bilmeyenler, öğrenmek için 15 Nisan Perşembe günü saat 10:30’da yapacağımız online eğitime katılarak, olayın ayrıntılarını öğrenmeli, Param POS konusunu bilip bir sebepten güvensizlik yaşayan o yüzden mesafeli yaklaşan okullarımız da eğitime katılmalı, herkesin içinde yüksek sesle, kaygılarını olduğu gibi aktarmalıdır. Param POS yetkileri de, her sorumuzu cevaplamalıdır. Okullarımıza faydalı olacağına inanarak girdiğimiz bu yolda her şeyin olduğu gibi, açıkça konuşulmasının faydalı olacağını düşünüyoruz.

Demiri Tavında Dövmenin Önemi

Param Pos yetkililerine, K12NET okullarının gücünü anlattık. Bir araya geldiğimizde yayınevleri konusunda olduğu gibi neleri başarabildiğimizi gösterdik. Bu sayede Param POS, K12NET okullarına öyle imkânlar sağladı ki;

1-    Gün blokeli çalışırsanız, sıfır komisyonla, tek kuruş komisyon ödemeden günü gelince paranızı yatıracağız diyorlar. İster 50 öğrenciniz, ister 500 öğrenciniz olsun, bu kural, tüm K12NET okulları için geçerli olacak. K12NET’in 3160 özel okulunu tek bir bütün olarak görüyoruz diyorlar.

2-    Bir bankayla çok iyi imkânlarda çalışma fırsatı bulduysanız, devam ediniz, var olan düzenini bozmayınız, o bankayla çalışmaya devam ediniz ama diğer bankaların kredi kartlarını, Param POS üzerinden kullanabilirsiniz diyorlar.

3-    Bir hedef, bir kota belirleyip, bunu yakalayamazsanız, bu avantajları kaybedersiniz gibi aba altından sopa da göstermiyorlar.

4-    Aidat, yıldat gibi bir ücret de talep etmiyorlar

5-    Arkasında merkez bankasının güvencesi var. Hazine ve Maliye Bakanlığından onaylı,izinli bir kurum.

Birlik Olmalıyız. Birlikte Hareket Etmeliyiz.

Birlik olmalı, her soruyu sormalı, konunun her ayrıntısını bilmeli, kullanmak veya kullanmamak konusunda ortak karar almalıyız. Kullanmak istiyorsak, topluca Param POS sistemine geçmeliyiz. Eğer ayrılır, hepimiz kendi dünyamızda karar alırsak, bu imkânları bir daha bulamayız. Param POS’a güvenerek karar verdiğimizde, sadece öğrencilerin okul taksitlerini değil, kredi kartının kullanılabileceği her yerde kullanacağız. Kıyafet, kırtasiye, okul gezileri, tiyatro, sinema gösterileri, daha aklımıza gelip sayamadıklarımız varsa onları da veli portallarından “satabilir”  hale getireceğiz.

Param POS Entegrasyonu Eğitimi /15 Nisan Perşembe Saat 10:30

Yukarıdaki konuları görüşmek üzere tüm okullarımızı eğitimimize bekliyoruz. Eğitime katılmak için [email protected] adresine bir mail göndermeniz yeterli olacaktır.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]