K12NET,43. Yeni Modülünü Hizmetinize Açıyor.

4 Mart 2024

K12NET,43. Yeni Modülünü Hizmetinize Açıyor.

Tek işimiz, tek uğraşımız K12NET olduğu için, bütün enerjimizi K12NET yazılımımıza yönlendiriyoruz. Zaman çok hızlı akıyor. Bugün öğrenci olanlar, yarın büyüyüp, evlenip, çocuklarını okutma yaşına geliyorlar. Güzel anılarla mezun olmuş öğrenciler, okullarını hiç unutmuyorlar. Kendileri gibi çocuklarının da mutlu oldukları eski okullarında okumalarını istiyorlar. Okullar, mezunlarını hiç unutmamalı, iletişimlerini kesmemelidir. Mezunlarla iletişiminiz ne kadar güçlü olursa, kendi çocuklarıyla, yakın çevreleriyle veya referanslarıyla okullarınıza her zaman katkı sağlarlar.

Mezunlar Modülü Eğitimi ( 43. Modül) / 6 Mart Çarşamba, Saat 10:30

Bu hafta yeni hazır ettiğimiz Mezunlar Modülünün eğitimini yapacağız. Yeni bir modül ve ilk defa yapılacak eğitim olması nedeniyle, tüm kurumlarımızı davet ediyoruz. Eğitime katılamayanların ise her zaman olduğu gibi eğitim sırasında çekilmiş videoyu, ne zaman isterlerse izleme fırsatları bulunuyor.

Kayıt Takibi / Ön Kayıt Modülü / 7 Mart Perşembe, Saat 10:30

Kurumunuza kayıt olmayı düşünerek gelenlerin takip edilmesi çok önemli bir ticari faaliyettir. Kurum hakkında bilgi alma, tanışma genellikle 3 şekilde olur:

1-    Veli / öğrenci bizzat kuruma gelip bilgi alarak tanışırlar. Görüşme yüz yüze yapılır.

2-    Veli/ öğrenci “bilgi istiyorum” diye online başvuruda bulunur. İlk temas uzaktan online olur.

3-    Kurum bursluluk sınavı yapar. Öğrenciler sınav için, ya kuruma gelip başvuruda bulunur veya uzaktan online bursluluk sınav başvurusunda bulunurlar. Sınava gelen öğrencilere kurum hakkında bilgiler verilir.

Gördüğünüz üzere kayıt olmayı, planlayanların kurumla temasları farklı yollardan olmaktadır. K12NET’in buna göre farklı öğrenci havuzları vardır. Bu havuzlar birbirine hiç karışmaz.

Yukarıda saydığımız özellikleri, eğitimimizde anlatacağız. Hiçbir havuz birbirine karışmadan, yıllar içinde arşivlenmiş olarak duracaktır. Bu eğitimde ayrıca görüşme sırasında veliye yapılan indirim tekliflerinin sayısal değer olarak nasıl hesaplandığını, sonraki görüşmelerde bu tekliflerin nasıl revize edildiğini sadece konuşarak değil, matematiğini  de yaparak K12NET’de tutulduğunu da anlatacağız.

Temel Tanımlar / 8 Mart  Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR. 

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]