K12NET Bu Yıl; Muhasebecilere, “Enter” Keyfi Yaşatacak

1 Ağustos 2017

K12NET Bu Yıl; Muhasebecilere, “Enter” Keyfi Yaşatacak   

Teknolojimizi yenilemek için üç yıldır verdiğimiz mücadeleye, tüm K12NET müşterileri şahittir. Silverlight ekranlarını tamamen temizledik. Şimdi muhasebe ve ölçme değerlendirme modüllerini en son teknoloji ile tanıştırıyoruz. Şuan muhasebe modülündeki yeni çalışmaları görmek için  Chrome tarayıcısından “Kayıt Sözleşmesi” ekranına giriniz. Yürürlükte olan versiyonda, kayıt sözleşmesinde öğrenciyi bulmak için aşağıdaki resimde görüldüğü gibi, 4 işlem yapmanız gerekiyordu. 2008’li yılların teknolojisi ancak buna izin veriyordu.

En son teknoloji ile hazırlanmış, K12NET Muhasebe modülünde muhasebeci tek bir hareketle öğrenciyi seçebiliyor. Kayıt sözleşmesinde öğrenciyi aramadaki 4 adımı, tek adıma indirmiş olduk.

Bildiğiniz üzere eski teknolojide, arama kutularında muhasebecilerin en sevdiği “enter” tuşu amacına uygun çalışmazdı. Basıldığında arama yapmak yerine, okul kayıt ekranına giderdi. Arama yapmak için  sadece mause kullanmak gerekirdi. Yeni kullandığımız alt yapıda  muhasebecilerimiz, doyasıya enter tuşunu kullanabilecekler.

Ayrıca yeni ekranların filtreleme kısımlarını da incelemenizi önemle rica ediyoruz.  Aşağıdaki resimde sağ üst köşede gösterilen filtreleme butonuna basarak incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Çok zengin filtreleme özellikleri bulacaksınız. Filtreleme yapıldıktan sonra, hiç filtreleme bozulmadan, üzerine yeni kriterlerde filtrelemelere devam edebileceksiniz. Tabi ki, yeni teknolojide muhasebecilerimiz, tüm işlemlerini cep telefonu, tablet ve interneti olan herhangi bir bilgisayardan yapabilecekler.

Şuan geçiş aşamasında olduğumuz için isterseniz, Chrome tarayıcısında  “Eski Versiyon” diyerek, yıllardır kullandığınız versiyona geçiş yapabilirsiniz. Amacımız yeni ekranları görmeniz, alışmaya başlamanız, varsa eksiğimiz/ hatamız okullar açılmadan bunların kusursuz hala getirilmesidir. “İşleriniz geri kalmasın, bizler sizlere engel olmayalım” diye alışık olduğunuz ekranlara da ulaşımı devam ettiriyoruz.

Yaz bittiğinde öyle duyurularımız olacak ki, “K12NET esas hünerlerini bu yıl gösteriyor” diyeceksiniz.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.   Özel sektör, gerçek hayattır. Özel sektörde kayırma, himaye etme olmaz,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor   Geçen hafta bilgisini verdiğimiz Başat Yayıncılığa ait 4,5,6,7,9,10,11.Sınıflara ait bir adet, 8 ve 12. Sınıflara ait, iki adet...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]