K12NET, Yeni Yıla Müjdeli Bir Haberle Başlıyor

20 Eylül 2016

K12NET, Yeni Yıla Müjdeli Bir Haberle Başlıyor

Yeni yıla müjdeli bir haberle başlamak istedik. Bu öğretim yılı içinde K12NET, öğrenci-veli, öğretmen ve personel portalıyla, her türlü tarayıcıdan çalışacak. Tarayıcınızın chrome, mozilla, internet explorer, veya diğerleri olması fark etmeyecek. Sabit bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerden kullanımı mümkün olacaktır.

Bu 3 portalın da, cep telefon uygulaması olacak ve kullanıcılar birbirlerine whatsapp, twitterden gönderdikleri  gibi bildirimler gönderebilecektir. Tek bir kuruş ödemeden, K12NET üzerinden; iletişim, en üst noktaya varacaktır.

Şimdi Sıkı Durun… Esas Müjdeli Haber!

Cep telefonuna indirilen uygulamaları düşününüz. Bir tane uygulama vardır, tüm kullanıcılar, bu uygulamayı indirip kullanmak durumundadır. K12NET, bu bilindik, “her kuruma aynı uygulamayı kullandırma” işine son verecektir. Cep telefonlarına indirilen uygulamaları, kendi kurumunuza göre özelleştirebileceksiniz. Kendi logonuzu, kendi renklerinizle dizayn edebilmeniz için kaynak kodları vereceğiz. Sizler, logonuzu değiştirip, kendi kurum renklerinizle, kendi efektlerinizle, kendi uygulamanızı özgürce tasarlayabileceksiniz. Kendi okul adınızla cep telefon mağazalarına yükleyeceksiniz. Velileriniz herhangi bir uygulama indirir gibi değil, okulunuzun adına düzenlenmiş uygulamayı, adıyla sanıyla arayarak indirebilecektir.  Velilerinize gururla “kendi uygulamamızı hazırladık.”  diyebileceksiniz.

Yaptığımız işin büyüklüğü, esas iş bitince ortaya çıkacak. Bu işin, diğer cep uygulamalarına hiç benzemediğini göreceksiniz. Örneğin kullanıcılar, başka uygulamaları birkaç ayda bir güncellemek durumunda kalırken, sizin uygulamanız hiç güncelleme almayacak. Kullanıcılar, güncelleme almamalarına rağmen her zaman en güncel haliyle kullanacaklar.

Ne Zaman Olacak?

İlk başta K12NET logosu ile kendimiz bir uygulama çıkaracağız. Önce personel ve öğretmenlerimizin kullanmasını isteyeceğiz. Kaynak kodları vererek, sayfa özelleştirmesini öğreteceğiz. Bu arada velilerimiz-öğrencilerimiz geçen yıl hazırladığımız Asisto isimli cep uygulamasını kullanacaklar. Her şey mükemmelleştiğinde velilere – öğrencilere duyurusunu yapacağız.

 

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.   Özel sektör, gerçek hayattır. Özel sektörde kayırma, himaye etme olmaz,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor   Geçen hafta bilgisini verdiğimiz Başat Yayıncılığa ait 4,5,6,7,9,10,11.Sınıflara ait bir adet, 8 ve 12. Sınıflara ait, iki adet...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]