K12NET, “Yazın Öğretirim” Demişti.

25 Temmuz 2022

K12NET, “Yazın Öğretirim” Demişti.

Tatilin sakin günlerini yaşıyoruz, çok değil, bir ay sonra özel okulların/kursların, büyük bir kısmı faaliyetlerine başlayacak. Tatili ne kadar iyi değerlendirirsek, okulun başlangıcını o kadar kolay yaparız. Bu günlerde sakin sakin öğrenmek varken, okulların açılış telaşının içine, bir de K12NET’i eklememek gerekiyor.

Sadece Bir Ay İçinde, 55 Yeni Okul, K12NET’li Oldu.

Satın almak için bizleri arayan okullarımıza, “biran evvel alımlarınızı yapınız, bizler de yazın, size K12NET’i öğretelim” diyoruz. Sadece bir ay içinde, üstelik içinde uzun bir bayram tatili olmasına rağmen, 55 yeni kurum bu sözümüze inanıp, K12NET’li oldular. Bu katılışlar, Nisan – Mayıs – Haziran aylarından beri devam ediyor.

Öyleyse Sözlerimizi Tutma Zamanıdır.

  1. K12NET’i yeni satan alan okullarımız,
  2. K12NET’i önceden alıp, henüz muhasebe modülünü kullanmayan okullarımız,
  3. 3722 okulun %60’ı muhasebe modülünü kullanırken, eski alışkanlıklarından bir türlü vazgeçmeyip, bir kere incelememiş olanlar, sadece nötr bir biçimde bu eğitime katılınız, uygun bulmazsanız yine kullanmayınız, yeter ki, bir kere ne olduğunu görüp öyle karar veriniz.

Aradım da Bulamadım” Dedirtmeyen Rapor ve Analizler

Muhasebe rapor ve analizlerimize öyle çok muhasebeci akıl akıttı ki, yaptığımız raporlarda bir bilgiyi  “aradım da bulamadım” dedirtemeyecek bir noktaya geldik. Geçen aramıza yeni katılan bir okul, “aradım da şu bilgiyi bulamadım” dediğinde uzun zamandır, eksik bulan çıkmamıştı. Hemen ekledik. Yine eksik bulan olursa, yine eklemeye hazırız.

Muhasebe Modülü-1 Eğitimi / 28 Temmuz Perşembe Saat 10:30

Geçen günlerde, K12NET almayı planlayan bir okulumuz, şöyle bir soru sordu. “Her şey var diyorsunuz, kaç yazılım kullandım, kullandığım kaç yazılıma eklenmesini istedim. Olmadı. Bir türlü yapmadılar, yapamadılar. Yeni yılın sözleşmelerini yapıyoruz, eski yıldan borcu olan veliler var. Yeni yılın parasını yatırmaya geldiklerinde sistem, Dur bir dakika! Senin geçen yıldan borcun var diyebiliyor mu?”  Diye sordu. “Allah aşkına bir sistem bunu demeyecek de neyi diyecek? Tabi ki diyor, hem de kaç yıldan beri diyor” dedik. Bir de sizin hiç görmediğiniz bir şey daha yapıyor. Muhasebeciler ne yapıyorsa, sistem arka tarafta aynısını tekrar yapıyor. Siz kayıt yaptığınızda, değiştirdiğinizde, sildiğinizde aynı anda arkada işlemleri tutuluyor. Sonra bir sorun olduğunda; Kim sildi, kim değiştirdi, kim ekledi, ekledikten sonra bu düzenlemeyi kim yaptı? Aynı bankalar gibi sistem arkadan bunları kayıt ediyor. Bunları kayıt etmek önemli ama iki kez kayıt yapınca sistemin de çok hızlı çalışması gerekiyor. Yıllarca bu alt yapı için çalıştık. Sistemin hızını görmek için en güzeli, kendinizin egzersiz yapmasıdır. İhtiyacı olan tüm kurumlarımızı online eğitimimize davet ediyoruz.

Temel Tanımlar / 29 Temmuz Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]