K12NET Yazın Öğretecek, Eylül’de Rahat Ettirecek 

22 Temmuz 2019

K12NET Yazın Öğretecek, Eylül’de Rahat Ettirecek

Her yeni yıla başlayış, birçok organizasyonun en baştan, yeniden tasarlanması ile başlıyor. Bu yüzden okul yöneticileri, okulun açıldığı ilk günlerde çok yoğun oluyorlar. K12NET’i öğrenmek için bugünden başlayarak yaz tatilini çok iyi değerlendirmek istiyoruz. Yaz tatili olunca da, doğal olarak personellerin yıllık izinleri oluyor. K12NET’in buna da çözümü var. Öyle bir planlama yaptık ki, eğitimleri dönem dönem yapacağız. İlk eğitimde olamayanlar, sonrakine, sonrakine de katılamayanlar, bir sonrakine katılacaklar. K12NET ne yapacak, edecek personellerin uygun zamanlarını bulacak.

Temmuz ayının ikinci haftasından, okulun açıldığı ilk haftanın sonuna kadar 49 oturum online eğitim yapacağız. 7 kere Temel Tanımlar Eğitimi, 5 kere Yeni Yıla Geçiş İşlemleri, 5 kere Muhasebe eğitimi yapacağız. Öğrenmek isteyip, de “öğrenemedim” diyebilecek tek kişiyi bırakmayacağız. Yazının en altında tüm eğitim listemizi bulabilirsiniz.

Türk Özel Okulları, Cak-Cuka İtibar Etmiyor.

K12NET ne yaparsa belgeli bilgili yapıyor. K12NET’den daha iyi olmak isteyenlerin, en az 49 online eğitim düzenlemesi gerekiyor. Satış yaparken “Bizde de var” ikna edici bir açıklama değii, her arabanın 4 tekerleği var ama müşterilerimiz biliyor ki, araba var, araba var.

Ölçme Değerlendirme / 25 Temmuz Perşembe Saat 10:30

Bu Hafta Ölçme Değerlendirme Modülünü Öğreteceğiz. Bu eğitime katılan tüm müşterilerimiz, istediği optik kağıtla, istediği optik makine isteği optik makine ile sınav okumayı öğrenecek ve sınavdan sonra alınabilecek rapor / analizler hakkında bilgi sahibi olacak.

Temel Tanımlar / 26 Temmuz Cuma, Saat 10:30)

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek destek@k12net.com adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]