K12NET, Verdiği Sözü Yerine Getirir.

4 Temmuz 2022

K12NET, Verdiği Sözü Yerine Getirir.

  1. 37. Modülümüz,
  2. Yepyeni,
  3. Koskocaman,
  4. Dışarıdan satın alsanız, K12NET’in kendisinden pahalı olabilir.

 

Kantin Modülümüz Açılıyor.

Öğretim yılı içindeyken, siz değerli müşterilerimize; “aynı anda yapamıyoruz, ikisini de yapacağız ama kütüphane modülünü mü önce yapalım, kantin modülünü mü?” diye sormuş, açık ara farkla kütüphane modülü istenmişti. Kütüphane modülü, mükemmel hale getirilerek tamamlandı. Şimdi sözümüzün bu tarafını yerine getireceğiz. Kantin modülü doğal olarak teneffüslerde çok etkindir. Onlarca öğrenci kantin önünde kuyruk oluştururlar. Sistemin hiç beklememesi, hiç duraklamaması gerekir. Bu yüzden kantin modülümüz, farklı bir teknoloji ile çalışacak. Önce yaz okullarında kullandıracağız, sonra okulların açılmasına mükemmel hale getireceğiz.

K12NET, Dünyayı Satacak…

Satış yapmak için, öncelikle satacak bir yerinizin olması gerekir.  Okullarda kantin veya kıyafet satışı gibi yüz yüze yapılan yerlere ihtiyaç vardır. Öğrenciler, veliler okulun ilgili yerine gider, alış verişlerini yaparlar.  Eğer yüz yüze satış olmayacaksa, internet üzerinden satış yapılacaksa, online alışveriş mağazası gerekir.

1-    K12NET’in Online Mağazasından aklınıza ne geliyorsa kitap – kırtasiye- gezi – etkinlik her şeyi satabilirsiniz. K12NET’in online satış mağazası bulunmaktadır.

2-    Herşeyi online sattığınız zaman, parasını da hemen almanız gerekir. Bunun için de her türlü kredi kartıyla entegre olmak gerekir. K12NET, ParamPOS şirketi ile yaptığı entegrasyon nedeniyle hiçbir bankayla anlaşmadan, tüm kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

3-    Online veya yüz yüze satarken, satışın arkasında, stok takip programınızın da olması gerekir. Kantincinizin bugün 150 çikolata sattığını varsayalım, bir hareketle satmaya hazır kaç çikolata daha var. Hemen görmeli, belirlediğiniz kritik seviyenin altına inince sistem haber vermelidir. Haber vermelidir ki, zamanında tedarik edilebilsin. Online alış veriş modülünün ve kantin modülünün arkasında stok takip programı da bulunmaktadır.

37 . Modülümüz Kantin Modülü + Online Alışveriş Modülü Eğitimi / 6 Temmuz Çarşamba, Saat 10:30

38 . yepyeni – koskocaman kantin modülümüzün tanımını yapacağız. Yaz okullarında kullanmak isteyenleri hemen başlatacağız. Yine konu ile çok ilişkili olan Online alışveriş modülü eğitimlerimize kantin modülü ile birlikte anlatacağız. Bu tip modüller okulların açılmasına bir hafta kala kullanılamaz – öğrenilemez – verimli sonuçlar alınamaz. Yazın karınca gibi çalışıp, zamanı geldiğinde, çatır çatır her türlü satışımızı yapabileceğiz.

Eğitimimize katılmak isteyenlerin, [email protected] adresine mail göndermeleri yeterlidir.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]