K12NET, Tam Bir Ay Varken Eğitimini Yapıyor

20 Aralık 2021

K12NET, Tam Bir Ay Varken Eğitimini Yapıyor

21 Ocak tarihine ulaştığımızda okullarımız bir kere daha tatil olacak. Her dönem bittiğinde yaptığımız gibi karnelerimizi vereceğiz. Karneleri zamanında eksiksiz verebilmemiz için şimdiden hazırlıklara başlamamız gerekiyor. Geçen dönem karne verileceği gün, “not türü atamasını nereden yapıyorduk?” Diye soran müşterilerimiz oldu. Son gün hala not girişi yapanlar oldu. Karneleri son güne bırakmak, önceden planlayamadığımız birçok riskleri barındırıyor. K12NET ekibi olarak bir ay öncesinden bu hafta yapacağımız eğitimlerle karne sürecini zamanında, kontrollü bir şekilde başlatmak istiyoruz.

Ara Karne Dışında, Tam 14 Çeşit Karne Verebilecek Durumdayız.

Ara Karne ve Diğer 14 Karnemiz- Davranış Modülüyle Birlikte / 22 Aralık Çarşamba Saat 10:30

Ara karne dışında verilebilecek 14 çeşit karnemiz bulunuyor. Bunları inceleyip, okulunuz için en uygun karneleri seçebilirsiniz. Özel okulcu, gözlemlenen her durumu davranış karnesi haline getirir. Belli aralıklarla bu gözlemlerini velileriyle paylaşır. Aşağıdaki resimde numaralandırılmış her bölümü, kendinize özel hale getirebilirsiniz. Hatta karnenin tasarımını, rengini de değiştirebilirsiniz. Bu eğitimimizde davranış modülümüzü ve ara karne döneminde velilere dağıtılabilecek 14 farklı karnenin tanıtımını yapacağız.

Anaokullarımız, Sizi Asla Unutmayacağız!

Anaokulu Modülü Eğitimi /23 Aralık Perşembe, Saat 10:30

“Anaokulu öğrencilerinin yaşları küçük, bir sisteme ihtiyaç yok, sınav da yok, puan da yok. Öyleyse K12NET’e de ihtiyaç yok.” Bu tespitlerin ne kadar yanlış olduğunu, bu haftaki eğitimimizde örnekleriyle anlatacağız. Her konu başlığı tamamlandığında “bunu yaptığınızda okulunuza katma değer sağlamış olmaz mıyız?” diye soracağız.

Anaokulculukta “Ölçmeye gerek yok” diyenlerin nasıl yanıldığını,  ölçerek, karneye dökerek göstereceğiz.

Temel Tanımlar / 24 Aralık Cuma, Saat 10.30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.
Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin, hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek destek@k12net.com adresine, bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]