K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı!

4 Aralık 2023

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı!

K12NET yazılımında, öğretmen 10 saniyede ödev verir, ödev verir vermez, velilere ücretsiz bildirim gider, ödevin teslim tarihinden bir gün önce hatırlatma bildirimi ücretsiz olarak gider, öğretmen ödevleri kontrol eder, kontrol sonuçları velilere ücretsiz bildirim olarak iletilir. K12NET yazılımını satın alıp ödev modülünü kullanmayan müşterilerimize yıllardır sorduğumuz bir soru var. “Neden kullanmıyorsunuz? Bize maddeler halinde 1-2-3 diye sıralayıp gönderseniz, biz de eksiğimizi öğrensek, eksiğimiz varsa gidersek, eksiğimiz yoksa sizlere bilgisini versek.” Bu soruyu sorduğumuzda daha önce cevap alamadık. Kullanmayanlar cevap veremiyor ama biz bu haftaki eğitimimizde “bizim diğer platformlardan güçlü yanlarımız bunlardır” deyip teker, teker sıralayacağız.

Ödev Modülü Eğitimi / 6 Aralık Çarşamba, Saat 10:30

Eğitimde kronometre tutabilirsiniz. Başla deyince, 10 saniye içinde ödevi vereceğiz. 10 saniye içinde verilen ödevin kontrolünü yapacağız.Ödev modülünün tüm özelliklerini anlatacağız.

 

Rehber Öğretmenlerimiz, Şimdiden Haber Veriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı ikinci dönem RİBA anketlerini yapacak. Sorular – cevaplar – analizler – hatta bakanlığa gidecek özel formatlı rapor, K12NET Tarafından sizlere el sürdürülmeden, her şeyi ile otomatik hazırlanacaktır. Şimdiden haber veriyoruz ki, sadece bu işi yapıp, K12NET kadar sizlerden para talep edenlere boşuna ücret ödemeyiniz.

Anket Modülü / 7 Aralık Perşembe, Saat 10.30

İki gerekçeyle anket yapılır. 1-Verilen hizmetten duyulan memnuniyeti ölçmek için, 2- Bir konuda farklı alternatifler varsa hangisinin daha çok istendiğini tespit etmek için yapılır. K12NET Anket modülü, pek çok fonksiyonla çalışıyor. Yıl sonuna doğru, MEB, Riba anketlerinin yapılıp, istediği formatta bakanlığa bildirilmesini istiyor.  Öğrencilerimize online RİBA anketini uygulayıp, rehber öğretmenlerimizin elini sürdürmeden, otomatik analizlerini yapıp, üstelik bakanlığın istediği formatta verilmesini sağlıyoruz. Anket modülünde daha cevap verirken analizler, sistem tarafından otomatik yapılmaktadır.

Geçenler de “satın alma modülü yapsak, kullanır mısınız?” sorumuza yüzde 65 oranında “yapılırsa kullanırım” cevabı verilmiş. Bu cevabı aldık, not ettik. Gücümüzün ilk yettiği anda bu modülü de yapacağız. K12NET’de yılda beş yüzün üzerinde güncelleme çıkarmakta ve güncellemeler için ayrıca bir ücret talep etmemektedir.

Temel Tanımlar / 8 Aralık Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR. 

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]