K12NET, Pazartesi Sendromuna da İyi Gelir.

8 Haziran 2020

K12NET, Pazartesi Sendromuna da İyi Gelir.

Salgın süresince müşterilerimize sürekli iyi haberler vermeye çalıştık. Yazılarımız okundukça moraller düzelsin, güzel günlere daha ümitle bağlanılsın istedik. Korana salgını, bize çok sıkıntılı günler yaşattı ama bu zor günlerde birlik/ beraberlik duygularını doyasıya yaşadık. Aşağıda yeni bir dayanışmanın haberini okuyacaksınız.

Son Dönemeçte, Sınav Yayınlarından 11 Adet Deneme Sınavı

Sınava hazırlanan öğrencilerin bugünlerde bol bol egzersiz yapması, farklı soru stilleriyle karşılaşarak, bilgilerini her açıdan test etmeleri gerekiyor. Sınav Yayınları (https://www.sinavyayin.com/)  kendi kurumlarında kullanacakları, daha önce gün yüzüne çıkmamış, çıtır sorularını, K12NET okullarıyla paylaşma kararı aldı. 5. Sınıftan, 12. Sınıfa kadar 11 yeni deneme sınavı yapabileceksiniz. Sınavların sınıf seviyelerine göre isimleri, sisteme yüklenme zamanlarını aşağıda bulabilirsiniz. Daha önce “deneme sınavlarından yararlanmak istiyorum” diyenlerin hiçbir şey yapması gerekmiyor. Biz yüklemeleri yapacağız, siz ertesi sabah sınavları yüklenmiş olarak göreceksiniz. “Bugüne kadar başvurmadım. Son haftalar da olsun yararlanmak istiyorum” diyen okullarımızın sadece [email protected] adresine mail göndermeleri yeterli olacaktır. Her zaman 1, 0’dan büyüktür. Bugüne kadar bu hizmetten hiç yararlanmayanlar, geliniz son haftalarda olsun, bu ücretsiz hizmetlerden sonuna kadar yararlanınız. Okullar, 19 Haziran Cuma günü kapanacaksa, özel okullar son güne kadar aynı disiplinle çalışmalarına devam etmelidir.

12.Sınıf ve Mezunlar için;

 

 11.Sınıflar için; 

 

10.Sınıflar için; 

 

9.Sınıflar için; 

 

8.Sınıflar için; 

 

 7.Sınıflar için; 

 

 6.Sınıflar için; 

 

 5.Sınıflar için; 

 

Bu Hafta İki Online Eğitimimiz Olacak

Muhasebe-2 / (11 Haziran Perşembe, Saat 10:30)

Öğrenci dışında elde edilen gelirler, gider işlemleri, giderlerin tasniflenmesi, personellerin maaşları, maaş ödemeleri, virman işlemleri, günlük kasa işlemlerini bu eğitimde anlatacağız. Bu eğitimde anlatılanları 11 serisi videolarında bulabilirsiniz.

(Yardım video numarası: Finans Yönetimi 11 serisi videolar) 

Temel Tanımlar / 12 Haziran Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. (Yardım video numarası: Temel Tanımlar 1 serisi videolar) 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]