K12NET, Parasını Böyle Çıkarıyor ( Eğitim ve Güncelleme Haberleri)

5 Nisan 2021

K12NET, Parasını Böyle Çıkarıyor ( Eğitim ve Güncelleme Haberleri)

Cuma sabahı, okullar açıldığı günden, bu zamana gönderilen bildirimlerin sayılarını çıkardık.  250 milyonun üzerinde bildirim gönderimi yapılmış. Tam sayısı şöyle: 250.297.812

K12NET’in ücretsiz bildirimleri olmasaydı; okullar, bunu ücretli SMS ile göndereceklerdi. SMS fiyatları üzerinde bir araştırma yaptık. 100 bin üzeri alımlarda, SMS’in birim fiyatı, 0,017 ile 0,020 Lira arasında değişiyor. Bu hesapla okullarımıza öğretim yılı başından bu zamana en az 5 milyon lira tasarruf sağlatmışız. Mesajlar modülü, K12NET’in, 32 modülünden sadece biri. Modüllerimizi iyi kullanan okullarımız için, K12NET gider kalemi değil, aksine gelir kalemidir.

Musibetler,  Sözlerimizin Doğruluğunu Tescilliyor

Salgından çok önce, “kurumsal yazışmalar, öğretmenlerin- öğrencilerin velileriyle iletişimleri, Whatsapp üzerinden olmaz” diye defalarca yazmış, dilimiz döndüğünce uyarıda bulunmuştuk. Yaşadıklarımız sözlerimizin doğruluğunu gösterdi. KVKK ihlalleri, günlerce kamuoyunun gündeminde kaldı. Okul yazışmaları, okul programından olur. Bu yıl binlerce müşterimiz, K12NET’in iletişim modülünü etkin şekilde kullanmaya başladı. Bu hafta da iletişim modülünü anlatacağız.

İletişim Modülü / 7 Nisan Çarşamba Saat 10:30

K12NET 4 kanal üzerinden iletişim kuruyor. 1- Ekran Mesajı  2- Duyurular 3- Elektronik Posta 4- SMS. İlk üçü ücretsiz. Kendi öğrenci/veli ve personeleriniz için ücretsiz üç yöntemi kullanmanızı öneriyoruz. K12NET Mobil uygulama ücretsiz bildirimlerle sizleri sürekli gelişmelerden haberdar etmektedir. Kendi öğrenciniz olmayan, potansiyel öğrencilerinizin mobil uygulaması olmadığı için bu potansiyel öğrencilerle de  SMS üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Yenilik Haberlerimiz Hiç Eksik Olmayacak…

Yenilik Haberi -1

K12NET’de şube değil, kulüp değil, bir an var olup, sonra süreçlerini tamamlayan gruplara “Topluluk” deniliyor. Örneğin hafta sonu huzur evine gidecek bir grup veya hafta sonu online bir toplantı grubu. Çalışma için bir araya gelinecek, çalışma bitecek ve grup dağılacak. Bu topluluktaki üyelerin iletişimlerinin sağlanması gerekiyor. K12NET bu iletişimi sağlıyor. Eğitimimizde hem iletişim modülünü, hem de ek bir bilgi olarak topluluk modülünü anlatacağız. Topluluk üyeleri ile sadece mesaj değil, etüt, ajanda ve etkinlikler de paylaşılabiliyor.

Yenilik Haberi -2

İleri tarihli bir mesaj oluşturdunuz. Bugün yazdınız, beş gün sonra mesajın ilgili kişilere ulaşmasını istiyorsunuz. K12NET’de ileri tarihli mesaj gönderilebiliyordu ama bildirim gitmiyordu. Yeni çıkardığımız güncelleme ile  ileri tarihli mesaj gönderimlerinde bildirimler de gitmeye başladı.

Ölçme Değerlendirme Modülü / 8 Nisan Perşembe Saat 10:30

Aslında çok yakın bir zamanda ölçme değerlendirme modülünü anlatmıştık. Geçen hafta destek ekibimize en çok sorulan konu,  ölçme değerlendirme oldu. Müşterilerimizin ihtiyacı varsa defalarca da olsa anlatmak görevimiz. Her optik makine ile, her optik kağıtla hem yüz yüze, hem online sınav yapabilir ve bu sınavların rapor ve analizlerini alabilirsiniz. Bu haftaki eğitimimizde bu konuları anlatacağız.

Ölçme Değerlendirme Modülünde Yenilik Var mı?

Evet bu modüle de yeni bir özellik ekledik ama yazıyı uzatmamak için bu yazıda değil, hafta içinde yazacağımız başka bir yazıda yeni çıkan güncellememizi anlatacağız.

Temel Tanımlar / 9 Nisan Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin, hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine, bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]