K12NET Önce Provalısını, Sonra Aslını Hazır Etti.

28 Temmuz 2023

K12NET Önce Provalısını, Sonra Aslını Hazır Etti.

 

ÖSYM, 20 Temmuz tarihinde, hem sınav sonuçlarını açıklamış, hem de kılavuzun provalı halini yayınlamıştı. Kaç puan aldıklarını heyecanla öğrenen öğrenciler,  haklı olarak kazanabilecekleri bölümleri de merak ettiler.  “Gerçek kılavuz, 7 gün sonra yayınlanacak, o zamana kadar bekleyin!” demek; öğrencilerin psikolojisini anlamamak olacaktı. Bu yaklaşım, K12NET’e yakışmazdı. Provalısını yayınlamak için ne yaptıysak, gerçeğini yayınlamak için de, aynısını yaptık. İki kere uğraştık, iki kere zaman ve emek harcadık. Olsun! Öğrencilerimiz için, rehber öğretmenlerimiz için yapmayıp kimin için yapacaktık. İki kere uğraşmaya değerdi, iyi ki, iki kere yaptık.

Ağustos Ayında Sisteme Önemli Güncellemeler Alacağız.

Cep telefonu ile optik okuma çalışmaları yapan kurumlarımızın sayısı artıyor. LGS-YKS gibi büyük kağıtları bile çok doğru okuduğunu söylüyorlar. Genel kullanımın artması için mutlaka kullanan kişilerin beğenmeleri gerekiyor. Kullanıp – deneyenler beğenmezlerse, bu proje büyüyüp yaygınlaşamaz. Reklam yapma ile, böyle yazılar yazmakla müşteri etkilenmez. Kullanır, beğenirler, konuşmaya başlarlar, konuşmaya devam ettikçe, proje birden efsane olur. Bize göre, bu çalışma “efsane” olabilir. Sonuçlarını birlikte izleyip göreceğiz.

Ağustos ayında da, sisteme önemli güncellemeler almaya devam edeceğiz. Yazın çalışacağız – kışın çalışacağız, üretmeye devam edeceğiz. Siyasi kimliği olmayan, partiye – sendikaya – sosyal toplum örgütlerine kayıtlı olmayan K12NET’in dayanacağı, büyüyeceği tek bir mecra, kendi müşterileridir. Onların kıymetini bilip, sürekli üretmeye devam edeceğiz.

Azıcık İpucu Verelim. 

Velilerin, öğrencilerin, öğretmenlerin personellerin, yani tüm kullanıcıların cep telefonlarının ekranlarında, Whatsapp, Twitter uygulamalarının yanında, okulun/ kursun adı ve logosu olsun mu? Tüm müşterilerimizin kendine ait cep telefonu uygulaması olsun mu? Logoyu görenler “bu okul, bu kurs, kendi uygulamasını mı yapmış” desinler mi?

Yazılım Demek- Seri Üretim Demektir.

Eğer yukarıdaki işi her eğitim kurumu için ayrı ayrı yapsaydık, 1- Yapamazdık 2- Yetişemezdik 3- En önemlisi sürdüremezdik. Bir süre sonra nefesimiz kesilirdi. K12NET, yukarıdaki çalışmayı otomatik yapabilmeyi hedeflemektedir. Şimdilik bu kadar anlatalım, güncelleme çıktığında tüm ayrıntıları aktarıp, sizleri bilgilendireceğiz.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]