K12NET Önce Provalısını, Sonra Aslını Hazır Etti.

28 Temmuz 2023

K12NET Önce Provalısını, Sonra Aslını Hazır Etti.

 

ÖSYM, 20 Temmuz tarihinde, hem sınav sonuçlarını açıklamış, hem de kılavuzun provalı halini yayınlamıştı. Kaç puan aldıklarını heyecanla öğrenen öğrenciler,  haklı olarak kazanabilecekleri bölümleri de merak ettiler.  “Gerçek kılavuz, 7 gün sonra yayınlanacak, o zamana kadar bekleyin!” demek; öğrencilerin psikolojisini anlamamak olacaktı. Bu yaklaşım, K12NET’e yakışmazdı. Provalısını yayınlamak için ne yaptıysak, gerçeğini yayınlamak için de, aynısını yaptık. İki kere uğraştık, iki kere zaman ve emek harcadık. Olsun! Öğrencilerimiz için, rehber öğretmenlerimiz için yapmayıp kimin için yapacaktık. İki kere uğraşmaya değerdi, iyi ki, iki kere yaptık.

Ağustos Ayında Sisteme Önemli Güncellemeler Alacağız.

Cep telefonu ile optik okuma çalışmaları yapan kurumlarımızın sayısı artıyor. LGS-YKS gibi büyük kağıtları bile çok doğru okuduğunu söylüyorlar. Genel kullanımın artması için mutlaka kullanan kişilerin beğenmeleri gerekiyor. Kullanıp – deneyenler beğenmezlerse, bu proje büyüyüp yaygınlaşamaz. Reklam yapma ile, böyle yazılar yazmakla müşteri etkilenmez. Kullanır, beğenirler, konuşmaya başlarlar, konuşmaya devam ettikçe, proje birden efsane olur. Bize göre, bu çalışma “efsane” olabilir. Sonuçlarını birlikte izleyip göreceğiz.

Ağustos ayında da, sisteme önemli güncellemeler almaya devam edeceğiz. Yazın çalışacağız – kışın çalışacağız, üretmeye devam edeceğiz. Siyasi kimliği olmayan, partiye – sendikaya – sosyal toplum örgütlerine kayıtlı olmayan K12NET’in dayanacağı, büyüyeceği tek bir mecra, kendi müşterileridir. Onların kıymetini bilip, sürekli üretmeye devam edeceğiz.

Azıcık İpucu Verelim. 

Velilerin, öğrencilerin, öğretmenlerin personellerin, yani tüm kullanıcıların cep telefonlarının ekranlarında, Whatsapp, Twitter uygulamalarının yanında, okulun/ kursun adı ve logosu olsun mu? Tüm müşterilerimizin kendine ait cep telefonu uygulaması olsun mu? Logoyu görenler “bu okul, bu kurs, kendi uygulamasını mı yapmış” desinler mi?

Yazılım Demek- Seri Üretim Demektir.

Eğer yukarıdaki işi her eğitim kurumu için ayrı ayrı yapsaydık, 1- Yapamazdık 2- Yetişemezdik 3- En önemlisi sürdüremezdik. Bir süre sonra nefesimiz kesilirdi. K12NET, yukarıdaki çalışmayı otomatik yapabilmeyi hedeflemektedir. Şimdilik bu kadar anlatalım, güncelleme çıktığında tüm ayrıntıları aktarıp, sizleri bilgilendireceğiz.

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…   

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…    Müşterilerimizin %58’i, Muhasebe Modülünü kullanıyor. Bunun anlamı, “kayıt, şartsız, her şeyi ile K12NET’e güveniyorum”...

DEVAMINI OKU

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz?

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz? Eğitim kurumları için bursluluk organizasyonları o kadar önemlidir ki, amatör yazılımlara bırakılamaz. Bir senaryo...

DEVAMINI OKU

İşte Bu, K12NET Okullarının Gücüdür!

İşte Bu, K12NET Okullarının Gücüdür! Bütün süreç,  K12NET Okullarının çok haklı soruları ile başladı. Farklı farklı yayınevlerinin denemelerini yapmak istiyoruz....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]