K12NET Okulları, Bunu Siz Sağladınız, Bu Sizin Başarınız!

8 Aralık 2021

K12NET Okulları, Bunu Siz Sağladınız, Bu Sizin Başarınız!

 

Geçen aramıza yeni katılan yayınevi yetkilisinin söylediklerini aynen aktırıyoruz. “Hangi K12NET okuluna gitsek, K12NET ile entegre misiniz? Entegreyseniz yayını masaya bırakın, gidin… Hemen çalışabiliriz, değilseniz, entegre olun, öyle çalışalım” diyorlarmış.

İşte ağız birliği, işte birlikteliğin gücü… Hepimiz aynı şeyi söylediğimizde büyük bir güç oluyoruz. K12NET ile entegre olmayan hiçbir yayın, K12NET okullarıyla çalışamıyor. Bugün itibariyle işbirliği yaptığımız yayınevlerinin listesini aşağıda bulabilirsiniz.

https://k12net.com/yayinevleri/

Fayda Tek Taraflı Olursa, İşbirliği Devam Etmez!

Sadece tek tarafın kazandığı, diğer tarafın kaybettiği hiçbir işbirliği, uzun ömürlü olamaz. Sizler tarafından yayınevlerine verilen “K12NET ile ortak çalışın” yönlendirmesi, dışarıdan bir zorlama gibi görünse de, bu birliktelik, hem okullarımıza, hem yayınevlerine hem de K12NET’e fayda sağlamaktadır. Okullarımız her şeyi ile hazır edilmiş bir sınavın keyfini sürerken, yayınevlerimiz 7 Aralık tarihinde yaptığımız sayım sonucuna göre, 3.466 okul ile çalışma imkânı sağlamaktadır. Bu birliktelik onlara yeni okullarla çalışma imkânı sağlamaktadır.  K12NET ise yayınevlerinden tek kuruş ücret almamasına rağmen, müşteri memnuniyeti sayesinde kazançlı çıkmaktadır. Hangi K12NET okulu, hangi yayınevi ile çalışmak isterse, K12NET, kayıtsız, şartsız, parasız, pulsuz, her yayınevi ile işbirliği yapmaya hazırdır. Sizlerle çalışmak isteyen her yayınevini bizlere yönlendirebilirsiniz.

İyi ki Doğdun Mesajına Bir Güncelleme Daha Geliyor

K12NET üzerinden, bu yıl öğenim gören ister öğrencilere, ister velilere, otomatik veya manuel, ister SMS, ister e-posta, isterseniz ekran mesajı üzerinden kutlama gönderebiliyordunuz. Yine bir K12NET okulu dedi ki, “Neden sadece bu yıl, neden geçmiş yıllardaki öğrencilerimizi, velilerimizi kutlamıyoruz, neden onları da hatırlamaya, kutlamaya devam etmiyoruz ki?”

Neden olacak?  

Bu çok güzel fikir, bugüne kadar bizim aklımıza gelmemişti. K12NET kullanıcısı, ne güzel akıl edip, düşünmüş, şimdi de  bizleri haberdar etti. Çalışmalara başladık. Kontrollerini yapıyoruz, çok yakında güncellememizi ekleyeceğiz.

Eğer hatırlıyorsanız, hatırlanırsınız. Mezunlarınızı unutmayınız. Doğum günü kutlaması da etkili hatırlama/hatırlatma yöntemlerinden biridir.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]