K12NET Okulları, “Bir Teklif Ancak Bu Kadar İyi Olabilir”

15 Mart 2021

K12NET Okulları, “Bir Teklif Ancak Bu Kadar İyi Olabilir”

Bilirsiniz, para işleri öyle ulu orta konuşulmaz. Pazarlık herkesin içinde yapılmaz. Geçen hafta Türk Param Pos şirketinden, K12NET okullarına özel teklif istedik. “Bizim için 100 öğrencisi olan okul da, 1.000 öğrencisi olan okul da aynı. Madem K12NET kullanan 3.148 okulun geneli için konuşuyoruz, onların yarattığı bütüncül sinerjiden bahsediyoruz, K12NET okullarına öyle bir teklif veriniz ki, 100 öğrencisi olan okulumuz da, 1000 öğrencisi olan okulumuz da bu işten kazançlı çıksın, verdiğiniz teklif, cümle alem tarafından duyulsun” dedik.

Bir Teklif Ancak Bu Kadar İyi Olabilir

Veliler,K12NET üzerinden kredi kartlarıyla okul taksiti, yemek, kitap, kıyafet gibi aklınıza ne geliyorsa alış verişlerini buradan yapacaklarsa, okulun en azından belli başlı kredi kartlarıyla çalışması gerekir. 5 kartla çalışırsanız yöneteceğiniz 5 hesap, 10 kartla çalışırsanız, yöneteceğiniz 10 hesap olur. 10 Bankayla, 10 hesapla, her işi 10 kere yaparak, işlerinizi 10 kat artırarak yaparsınız.  Türk Param Pos diyor ki,

  1. Gelin bizim şirketle çalışın, bizim şirketle çalışırsanız piyasanın tüm kredi kartlarıyla çalışmış olursunuz. Tek bir hesap yöneterek, tüm kredi kartlarını kullanabilirsiniz.
  2. İki yöntem öneriyorlar 1. Yöntem: Hiç komisyon kesilmeden, veliden aldığınız para olduğu gibi geçsin istiyorsanız, tek çekimde 35 gün beklemelisiniz. Paranızı 35.gün olduğu gibi aktaralım diyor. Veliye taksit yapmışsanız, ilk taksit için 45 gün, sonraki taksitler için 35 gün bekleyin ve okula sıfır maliyetle parasını yatıralım teklifinde bulunuyorlar. 2. Yöntem Komisyonlu çalışmak istiyorsanız da, okul için piyasanın en iyi komisyonunu veriyoruz diyor.
  3. Okul örneğin, X bankasıyla özel anlaşma yapmış, bu sayede ciddi avantajlar elde etmiş. Ona da “Sakın bu bankayla anlaşmanı bozma, madem bu tip avantajlar sağladın devam et, ama geride Y,Z,X,W … daha böyle kaç banka var. Özel anlaşma yapmadığın bankaların kartlarını Türk Param POS üzerinden yürüt” diyor.
  4. Eğer, bizimle çalışmak istersen, aidat, yıldat veya başka bir isimde ekstra bir ücret de talep etmiyorum diyor.
  5. Gün blokeli anlaşma yapılmıştı ama okulun acil paraya ihtiyacı oldu. Komisyonunu ödemek koşuluyla yarın parayı yatırabiliriz de diyorlar.
  6. Üstelik tanınan bu ayrıcalıkların devamı için bir ciro hedefi de bulunmuyor. Türk Param Pos ile çalışmaya başlasanız bile bir işlem yapmak zorunda değilsiniz. Ne zaman isterseniz, işlemleri o zaman başlatabiliyorsunuz.
  7. Bu işleri yapmak için linanslıyım, izinliyim, ülkenin resmi kuruluşlarından onaylıyım diyor ve izin belgelerini de isteyen herkesle paylaşıyor. İzin belgeleri için http://dokuman.k12net.com/islemler/param.pdf   linki inceleyebilirsiniz.
  8. K12NET Okulları bir araya gelip güç oluşturdukları için 100 öğrencisi olana da, 1000 öğrencisi olana da, aşağıdaki komisyon oranlarını sunuyorum diyor. Komisyon oranlarını da alenen ilan ediyor.

 

K12NET olarak biz de diyoruz ki, Türk Param POS şirketinin söylediklerini yeterli bulduysanız, 10 bankadan ayın sonunda 10 hesap ekstresi alıp, her ayın sonunda K12NET’e elle işlemek yerine, entegrasyon sayesinde tüm hesaplar, K12NET’e otomatik işlensin, muhasebecilerin elle, saatlerini vererek girdikleri tüm işlemler otomatik olsun. Okul maddi açıdan kazançlı olduğu gibi, işlerini kolaylaştırsın, hızlandırsın.

K12NET Okullarına özel olarak sunulan avantajlarından yararlanmak isteyen okullarımız başvurularını aşağıdaki linkten yapmaları gerekmektedir.

K12NET İçin Hazırlanmış Özel Tekliften Yararlanmak İçin  aşağıda belirtilen linkten bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. 

https://posbasvuru.param.com.tr/14213

1. Teklif: 0 Maliyet-Gün Blokeli   

Tek çekim: 35 gün  %0   Komisyon

Taksitli Çekim: İlk taksit 45 gün, diğer taksitler 35’er gün  0 komisyon

2. Teklif :

Komisyonlu Çalışma Ertesi Gün + Haftalık + 15 Gün

Yazılı Talepleriniz ve Doküman İstekleriniz İçin

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]