K12NET, Öğretmen / Veli Randevularınızı Kolayca Ayarlasın – (Yeni Güncelleme)

28 Aralık 2020

K12NET, Öğretmen / Veli Randevularınızı Kolayca Ayarlasın – (Yeni Güncelleme)

Öğretmen /Veli Randevuları-30 Aralık Çarşamba Saat 10:30

Yıllardır, K12NET’de bireysel ve toplu randevu işlemleri vardır. Yeni çıkardığımız güncelleme ise, tek bir tuşla, öğretmenlerimizin bu randevularını, çok kolay oluşturulmasını sağlıyor. Öğretmenlerimiz, velileriyle görüşebilecekleri zamanları belirliyorlar. Veliler de, K12NET Veli Portalından randevularını alıyorlar. Veliler için ne büyük konfor? Önünde görüşebileceği öğretmenlerin listesi var. Hangi öğretmen ile görüşmek istiyorsa isminin üzerine tıklıyor.

Öğretmenin belirlediği randevu saatleri listeleniyor. Aşağıdaki örneğe göre, ilk sıradaki randevu, başka bir veli tarafından alınmış, şuan için 2 uygun zaman aralığı görünüyor. Eğer bu velimiz, randevuyu alırsa diğer veliler uygun tek bir yer görecekler.  Veli, başvuru yaparken neden bu görüşmeyi talep ettiğini yazabiliyor. Böylece öğretmen; hangi saatte, hangi veli ile hangi konuda görüşeceğini önceden bilebiliyor. Okul yönetimi ise kendi portalından tüm hareketleri izleyebiliyor.

Okullar açıkken bu görüşmeler, okulun uygun mekânlarda yapılıyordu. Şimdi bu görüşmeler, online olacak, o zaman buraya toplantı linki eklemek gerekiyor. Öğretmenlerimiz istiyor ki, “benim iki canlı toplantı linkim var. Birisi öğrencilerime ders verdiğim link, bunun burada gözükmesini istemiyorum. Diğeri, veli görüşmeleri için özel hazırladığım link, veli portalında sadece bu link çıksın.” K12NET bunu yapabiliyor. Başka öğretmenlerimiz de diyor ki, “her oturum için ayrı bir link oluşturuyoruz, sabit bir link yok. Her toplantıya manuel link eklemek istiyoruz” K12NET bunu da yapıyor. Aslında K12NET, sizlerden gelen pek çok talebi, gücü yettiğince yapmaya çalışıyor. Bu modülü salgın günlerinde de, salgından kurtulacağımız o güzel günlerde de aktif biçimde kullanabilirsiniz. Her zaman sorduğumuz soruyu şimdi bir kere daha soruyoruz: Velilere böyle bir hizmet götüreceğiz, akşam çay yudumlarken öğretmenlerimizden randevu alacaklar. Sonra da “eğitim online olacaksa, okul fark etmez” diyecekler. Biz böyle çalışırsak,mümkün mü?  Veliye özel olduğunu hissettirdiğimiz bu hizmetler, bizi tartışmasız yapacaktır. Eğitimimize katılınız, tek bir tuşla onlarca randevuyu nasıl oluşturduğumuza şahitlik ediniz.

Veli ile online görüşmeyi yaptınız. Görüşme notlarını, gözlemlerinizi, nasıl gireceğinizi geçen haftaki eğitimimizde anlatmıştık. Bu konular, daha ziyade öğretmenlerimizi ilgilendiriyor ama eğitimimiz sırasında öğretmenlerimiz derste olabiliyor veya yüzlerce öğretmeni, kontenjan sınırlılığından dolayı eğitime davet edemiyoruz. Sorun olur mu bu? Öğrenmek isteyeni kimse durduramaz. Eğitimden sonra, hem bu eğitimin, hem de ihtiyaç varsa geçen haftaki eğitimin videolarını [email protected] adresinden isteyebilirsiniz.  Öğretmen randevuları, aynı zamanda personel portalından da ayarlanabilmektedir. Eğitimimizde bu konu hakkında da bilgi vereceğiz.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin, hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine, bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]