K12NET Muhasebecilerinin Değmeyin Keyfine (Eğitime Davet)

10 Mart 2021

K12NET Muhasebecilerinin Değmeyin Keyfine (Eğitime Davet)

Veliler, dünyanın herhangi bir yerinden, K12NET üzerinden şifrelerini girip, okul taksiti, yemek, servis, kıyafet, kitap gibi kredi kartıyla ödenebilecek her türlü ödemeyi yapabilecekler. Ödemeyi yaptıkları an, K12NET muhasebe modülüne otomatik işlenecek. Muhasebecilerin saatlerini vererek, elle işledikleri hesap girişleri tarih olacak. Muhasebecilerin ayın sonunda “bankadan ektra alayım, hareketleri tek tek işleyim” sıkıntısı bitecek.

Şuan ki düzende, velilerin kredi kartıyla ödeme yapabilmesi için okulun dört, beş, altı…  Piyasada ne kadar meşhur kredi kartı varsa tek tek bankalarla anlaşma yapması gerekiyordu. Şimdi bunun yerine, Hazine ve Maliye Bakanlığından izinli, Türk Param POS şirketi ile anlaşma yaptıklarında tüm kredi kartlarıyla anlaşmış olacaklar. Eski düzende ne kadar kredi kartıyla (bankayla)  anlaşma yapıldıysa, okulun o kadar hesabı olup, muhasebecilerin tek, tek bu hesapları yönetmesi gerekmekteydi. Şimdi bütün kredi kartlarıyla çalışıp, tek bir Türk Param POS hesabını takip etmeleri yeterli olacaktır. Bir yerine, 5-10 tane hesap hareketi takip etmenin zorluğunu, en iyi muhasebeciler bilir.

Türk Param POS İddia Ediyor!

Öyleyse Er Meydanına Davet Ediyoruz / 11 Mart Perşembe Saat 10:30

Konuya yabancı olan okullarımızdan, bilmeyenlerin iddia edilenleri öğrenmeleri için, bilenlerin her türlü sorusunu, tereddüdünü bizzat Türk Param POS yetkilisine sorması için eğitimimize davet ediyoruz. Bilin, öğrenin, istemezseniz kullanmayın ama en büyük sıkıntımız, konunun ne olduğunu tam bilmeden alınan ön yargılı kararlardır.

Ya Birlik Olur, Gücümüzü Gösteririz, Ya da Hepimiz Kendi Küçük Dünyamızda Yaşarız.

Düşük maliyet, az emek, yüksek performans hepimizin ortak paydası. Bu amaca güç birliği yaparak ulaşabiliriz. 20 yayınevini bir araya getirebilen güç, piyasaya istediği her şeyi yaptırabilir.  Ya birlik olur, zorluklara birlikte omuz veririz veya herkes kendi yükünü sırtında taşır.

Eğitime Katılmak İçin Bir Mail Göndermeniz Yeterli

Bu eğitimimize muhasebe personeli ve / veya muhasebeden sorumlu okul yöneticisinin katılmasının daha faydalı olacağını düşünüyoruz. Ücretsiz, online eğitimimize katılmak için [email protected] adresine bir mail göndermeniz yeterlidir. Zamanı uygun olmadığı için eğitime katılamayanlara her eğitimde olduğu gibi sonradan da destek olabiliriz. Mail adresimizden bize ulaşıp, eğitim videosunun linkini izlemeniz yeterlidir.

Türk Param Pos Şirketi İletişim Bilgileri

www.param.com.tr 

Çalışmaya karar verdikten sonra K12NET Okulu Özel İndirimlerinden Yararlanabilecek İçin Başvuru Ekranı  

https://posbasvuru.param.com.tr/14213

Yazılı Talepleriniz ve Doküman İstekleriniz İçin

[email protected]

[email protected]

[email protected]

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]