K12NET Muhasebe Modülüne Yalnızca Bu Hafta 3 Yeni İstek Geldi

6 Mayıs 2019

K12NET Muhasebe Modülüne Yalnızca Bu Hafta 3 Yeni  İstek Geldi

K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerinin gerçek emekçileri, yani siz değerli müşterilerimiz, K12NET’i kullandıkça yeni ihtiyaçlar oluşuyor, sizler ihtiyaçlarınızı bildiriyor, bizler de elimizden geldiğince bu ihtiyaçları karşılamaya çalışıyoruz. K12NET geçen öğretim yılında 102 tane güncelleme çıkardı, çıkardığı güncellemelerden de tek kuruş ücret talep etmedi.  

Muhasebe Modülü / 9 Mayıs Perşembe Saat 10:30

1-    Sözleşmelerimizi Euro, Paund, Dolar cinsinden yapmamız gerekiyor. Şuan sadece kendi paramız TL üzerinden yapıyoruz. K12NET bize bu imkânı sağlamalı

Bu ihtiyaç yurt dışında K12NET kullanan okullarımız tarafından da dile getirilmiş, geçen zamanlarda yapmıştık. Uluslararası standart kullandığımız için Dolar,Euro gibi birkaç para birimi değil, 173 adet ülkenin para birimini  çevirerek kullanabileceğiniz bir alt yapıyı hizmetinize sunacağız. Bu haftaki eğitimimizde de bu konuya değineceğiz.

2-    Düzenli ödeme yapmayan velilerimiz var. Bu gecikmeler işlerimizi aksatıyor, ayrıca ücretlerini düzenli ödeyen velilerimize de haksızlık oluyor. Gecikmiş ödemeler için gecikme faizinin de, K12NET tarafından otomatik  hesaplanması istiyoruz.

Muhtemelen burada da okuldan okula değişiklik gösterecek durumlar olacaktır. Gecikme faizinin, günlük, aylık olarak hesaplanması istenecek ve oranları konusunda da okullar arasında farklılıklar olacaktır. Henüz böyle bir çalışmamız bulunmuyor. Yine her okula göre özelleştirilebilen bir alt yapı ile bu çalışmayı tamamlamak ve bittiğinde sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

3-    Kurumumuzda “Eğitim” kalemi ücretinde herhangi bir indirim yapılmamasını, belirlenen ücret dışında bir ücret tarifesinin kullanılmamasını istiyoruz. Muhasebe yetkilileri belirlenen eğitim ücretinin altında ve üstünde ücret belirleyemesin ama diğer ücret kalemlerinde kendilerine tanınan opsiyonlar doğrultusunda düzenleme yapabilsinler.

Bu özellik de henüz K12NET’de bulunmuyor ama en doğru yöntemle yapıp sizleri bilgilendireceğiz.

Muhasebe modülü güven işidir. K12NET’e güvenip muhasebe modülünü kullanan yüzlerce okulumuz bu kararlarından dolayı çok memnunlar. Kullanmayan okullarımızı da yukarıda gün ve saati yazılı olan eğitimimize davet ediyoruz. Eğitimimize katılın, neler yaptığımızı öğrenin, kullanıp kulanmama kararını o zaman daha sağlıklı verebilirsiniz.

Temel Tanımlar / (10 Mayıs Cuma, Saat 10:30)

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]