K12NET, LYS Tercih Programı, Sürprizleriyle Hazır

20 Temmuz 2016

K12NET, LYS Tercih Programı, Sürprizleriyle Hazır

ÖSYM, tercihler için beklenen kılavuzu, bu sabah yayınladı. Böyle durumlarda hem hızlı olmak gerekir, hem de hatasız olmak gerekir. Birkaç saat içinde yayın yapabilecek hale geldiğimiz halde, saatlerce kontrol yaptık. Onlarca farklı yöntemle verilerin doğruluklarını teyit ettik. Biliriz ki, yaptığımız iş, büyük sorumluluk içermektedir.

http://osstercih.k12net.com/ adresinden K12NET okulu olsun-olmasın, herkes tercihlerini ÜCRETSİZ yapabilir.

31 Mayıs tarihinde sizleri bilgilendirirken, “LYS tercih programımızın içinden bilgi fışkıracak“ demiştik. Bilirsiniz, K12NET ekibi, ne sözünden döner, ne de verdiği sözleri  unutur.

İşte bu yılki, önemli sürprizimiz…

Yükseköğretim Kurulu’nun hazırlamış olduğu YÖK Atlası (Yükseköğretim Programı Atlası) çok başarılı bir çalışma. K12NET’de çok iyi bir tercih programı. “Bu iki güzel çalışmayı bir araya getirsek, daha fazla bilgi isteyenlere tek bir yerden, sistematik bir bütünlük içinde bu bilgileri servis etsek” diye düşündük ve düşüncemizi de yerine getirdik.

Tercih programımızın içine girince, en solda, her yükseköğretim programı için ekranın sol tarafında YÖP Kodu isimli bir sütün yer alıyor. İlgi duyduğunuz yükseköğretim programlarının koduna tıkladığınızda, YÖK’ün bu program için hazırladığı bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Tercih programının kullanımını anlatan videoya, ana sayfadaki https://wwwyoutube.com/watch?v=9L7D4wb87dg linkinden ulaşabilirsiniz. YÖK Atlası çalışması çok yeni bir çalışma olduğu olduğu için, bunun da kısa bir eğitim videosunu çektik. 20 Temmuz sabahı, tercih sayfamızın ana sayfasına bu videoyu da ekleyeceğiz.

Bu akşam saatlerinde tercih üstatlarından, bizlere de danışmanlık yapan, bir rehberlik uzmanı bizi arayıp, bir öneri daha sundu. Bu, son dakikada gelen çok kıymetli bir öneriydi. Gece saatlerine kadar alt yapısını yaptık. Yarın üzerinde çalışmaya devam edeceğiz. Bitirdiğimizde ayrıntılarıyla anlatacağız.  İkinci bir sürpriz çalışma olarak bunu da sizlerin hizmetinize sunacağız.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.   Özel sektör, gerçek hayattır. Özel sektörde kayırma, himaye etme olmaz,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor   Geçen hafta bilgisini verdiğimiz Başat Yayıncılığa ait 4,5,6,7,9,10,11.Sınıflara ait bir adet, 8 ve 12. Sınıflara ait, iki adet...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]