K12NET- Limit Yayınları Ortak Çalışması Meyvelerini Vermeye Başladı.

19 Şubat 2020

K12NET- Limit Yayınları Ortak Çalışması Meyvelerini Vermeye Başladı.

 

Limit Yayınları, öğretim yılı başında K12NET ile entegre olmuştu. Okullar, Limit Yayınlarından deneme sınavlarını almışlarsa, sınav tanımlamadan,cevap anahtarı ve kazanım girmeden, birden fazla kitapçık varsa dönüşüm tanımlamadan, Limit Yayınları tarafından tüm işlemler yerine getiriliyor, optik kağıtlar, deneme kitapçıkları kargo ile okulların adresine kargolanıyordu. Okullar sadece optik kağıtlarını, optik makineden geçirerek en vakit alıcı rapor ve analizleri tek bir hareketle alabiliyorlardı. Yukarıda anlattığımız bu hizmetleri, Limit Yayınları kendi belirlediği ücreti karşılığında yerine getiriyordu.

Limit Yayınları Bir Adım Daha Attı
Limit Yayınları, çalışmayı bir adım daha ileri götürdü. Şimdilik 12. Sınıf deneme sınavlarının 4 ve 5. takımlarını online sınav olarak isteyen tüm K12NET okullarına ücretsiz kullandırmak üzere yayına açtı. Bu hizmetten yararlanmak isteyen K12NET Okullarının [email protected] adresine “Limit Yayınlarının ücretsiz iki adet, deneme sınavını kullanmak istiyoruz” diye iki satır e-posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Üniversite Sınavı Başarısı İçin…
Üniversite sınavında başarılı olmak için önce “konuyu bilmek, konuyu anlamak gerekiyor.” Sonra olabildiğince çok soru çözmek, olabildiğince farklı soru çözmek gerekiyor. Limit Yayınları bu iki deneme sınavını sisteme ekleyince tam da bu amaca hizmet etmiş olacağız. Hiç Limit Yayını almamış, hiç Limit Yayınları sorusu çözmemiş binlerce öğrenci, ücretsiz olarak bu iki adet deneme sınavına girecek, hem daha çok soru çözmüş olacaklar, hem de bu yayınevinin kendine özgün soru tiplerini görmüş olacaklar.
Sessiz Kalmamalısınız !
Bu iki deneme sınavlarını öğrencilerinize çözdürünüz. Soruları beğendiyseniz, kaliteli bulduysanız bunu [email protected] adresine gönderiniz ki, biz de yayınevine “Türkiye Özel Okulları” devamını istiyor diyelim. Daha çok sayıda, daha çok sınıf seviyesine ücretsiz online deneme sınavları yapalım. Beğenmediyseniz de sessiz kalmayın. Yayınevi soruları hakkında her görüşü bilsin.
Düşünen Varsa, Şimdiden Cevap Verelim
Güven duygumuz o kadar sarsılmış ki “Bu hizmet ücretsizse, mutlaka altında bir şey olmalı” diye düşünenler varsa onlar düşünmeden, onlar sormadan biz yazalım.
1- Bu yayınlar, kamuya açık, bir de ücretsiz olduğuna göre Limit Yayınlarının kullanmadığı, eski deneme sınavlarıdır. (Hayır kesinlikle yanlış, bu yıl yürürlükte olan en güncel, en yeni sorulardan oluşmaktadır.)
2- Limit Yayınları okulumuzun bilgilerini görecektir. (Hayır, isteklerinizi K12NET’in destek mailine göndereceksiniz ve K12NET destek personelleri bu atamaları yerine getirecektir. Limit Yayınları, bu hizmetten kimlerin yararlandığını bile bilmeyecektir.
Altında başka bir plan olmadan, sadece katkı amaçlı, Limit Yayınlarının yaptığı bu cömertçe davranışından dolayı, K12NET olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz. Umarız binlerce öğrenci “sadece faydalı olsun” diye yaptığımız bu hizmetten yararlanır, umarım bu gerçekten onlara katkı sağlar.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]