K12NET Kullanıcıları! 34 Olmuş. Tamam mı, Devam mı?

14 Haziran 2023

K12NET Kullanıcıları! 34 Olmuş. Tamam mı, Devam mı?

K12NET Kullanıcıları, karar vermeniz gereken bir durum var.

Buna Siz karar Vereceksiniz.

1 Haziran tarihinde, sizlere ve geçen yıl çalıştığımız yayınevlerine sorduk. “K12NET, ticaretinize karıştı mı, sizden ücret istedi mi, sorularınız K12NET’e emanetti, sizin bilginiz dışında el altından birilerine peşkeş çekildi mi, önceki yıllarda çalışıp sonra çalışmayan yayınevlerinin de emanetleri, gözleri gibi korundu mu? K12NET yanlış yaptıysa genel yazı ile duyuralım. Yanlış yapanın yanına bırakmayalım” dedik. Bir tane olumsuz dönüş almadık. Aksine yayınevleri, “Hayır hiçbir hatanız olmadı, hatta ticaretimizi büyüttük” dediler.

Şimdilik 34 Yayınevi İle Çalışıyoruz.

“2023-2024 Öğretim yılında K12NET ile çalışmak ister misiniz?” Sorusuna şimdilik 34 yayınevi olumlu cevap verdi. Hatırlarsanız, yayınevlerine bir sözümüz vardı. “Kim K12NET ile çalışırsa, yayınevlerini web sayfamızda ilan edeceğiz. K12NET okullarına, kurslarına ekran mesajı göndereceğiz, elektronik posta ile bilgi vereceğiz” demiştik. Bu hafta bütün sözlerimizi yerine getirmiş olacağız. Şimdilik 34 diyoruz, bu sayının okulların açılışına doğru daha da artacağını düşünüyoruz. Görüştüklerimiz var ama daha önemlisi sizlerin tavrına göre, bu entegrasyonu yapmadan Türkiye özel okul /kurs piyasasında satış yapamayacağını anlayacak yayınevleri olacaktır. Her gittiği okulda “Git, K12NET ile entegre ol” sözünü duyan yayınevi, bunun başka yolu olmadığını, belli ki yaşayarak öğrenecektir.

34 Yayınevinin de, Kıymetini Bilmeliyiz.

Demek ki, sözümüzde bir yanlışlık, bir cinlik, adam çarpma yokmuş ki, 34 yayınevimiz birlikte çalışma kararı vermişler. Üstelik bazıları, ticaretlerinin büyüdüğünü, sadece deneme sınavı değil, yaprak testleri, konu tarama testleri gibi yeni ürünlerle devam etmek istediklerini söylüyorlar. K12NET kurumları olarak bizlerle çalışan yayınevlerinin kıymetini bilmeliyiz. Diğerlerinin aksine, kendi küçük dünyalarında olmak yerine, birlikte çalışma kültürüne sahip olduklarını göstermişlerdir. K12NET, yayınevlerimizin  güvenine layık olmak için elinden geleni yapacaktır.

İşte 34 Yayınevimiz

Şimdilik “birlikte çalışacağız” diyen 34 yayınevimizin listesi, web sayfamızın linkinde yayınlanmaktadır. K12NET olarak kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

https://k12net.com/yayinevleri/

Yayınevlerimiz, Bu Listenin İçinde Bir Tane Yalan Yok!

12 Haziran pazartesi günü, yani daha iki gün önce yaptığımız sayım sonucuna göre, K12NET Türkiye’de özel okul ve kurslarının en çok tercih ettiği yazılımdır.  3.675 özel okul veya kursa hizmet veriyoruz. Aşağıdaki linkte paylaşılan liste, bugünü /şimdiyi göstermektedir. “Daha önce çalışmıştık, demo istemişlerdi, telefonla aramışlardı” gibi yalanlarla oluşturulmuş bir liste değildir. Gerçeğin ta kendisidir.

https://k12net.com/atlas-yazilim/referanslarimiz/

Yayınevlerimiz, bugüne kadar bizlerle tanışma fırsatınız olmadıysa, istediğiniz zaman arayabilirsiniz.  “Çalışmak istiyoruz” dediğinizde, 3-5 okula değil, 3.675 özel okula/kursa ulaşmış olacaksınız. Hiçbir isim altında sizlerden ücret istemiyoruz. Sadece bizi bu noktaya getiren, K12NET kurumlarına hizmet ediniz, onları boş işlerle uğraştırmayınız. “K12NET İle Entegreyiz” diye gittiğiniz her kurumda, kapıların ardına kadar açıldığını göreceksiniz.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]