K12NET Kendisi Kullanıyor, Size de Öneriyor. (Turk Elektronik Para)

19 Nisan 2018

 K12NET Kendisi Kullanıyor, Size de Öneriyor. (Turk Elektronik Para)

Okullarımız, K12NET ücretini kartla yapmak isteyebiliyor. Kullanıcıların farklı farklı kredi kartları olabiliyor. Bu durumda tüm bankalarla anlaşmak ve pos cihazlarını edinmek zorundasınız. Her banka ile ayrı aynı anlaşma yapmak, ay sonunda da her bankayla hesaplarınızı kontrol etmek zorundasınız. Benzin istasyonlarında görürsünüz; sıra, sıra pos cihazları vardır. Verdiğiniz karta göre çekim yapılır. Verilen kartı, anlaşmalı pos cihazından geçirmek bile dikkat edilmesi gereken bir konudur. Yani yönetilmesi her açıdan zor bir iş.

Aylar önce Turk Elektronik Para ile tanıştık. İşlemlerin Merkez Bankası güvencesi altında yürütüldüğünü, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu iznine tâbi olduklarını  öğrendik. K12NET olarak güvendik, bize sunulan resmi belgeleri yeterli bulduk, çalışmaya başladık.

Sistem şöyle çalışıyor. Turk Elektronik Para’nın binlerce müşterisi var. 13 Banka, 6 kart programı ile anlaşmaları var.

Bizler, siz değerli müşterilerimize, sizler velilerinize farklı taksit opsiyonları sunabiliyorsunuz. İşin iyi tarafı sizler bize ödeme yaparken veya öğrenci velileri okula ödeme yaparken tek kuruş vade farkı alınmıyor. Bizler bireysel olarak bankalara başvurduğumuzda daha yüksek komisyonlar ödemek zorunda kalırken, Turk Elektronik Pos, binlerce üyesi sayesinde çok daha az komisyon oranlarıyla alternatifler sunuyorlar. Ücretin geri döndürülmesinde farklı yöntemler izlenebiliyor. Paranın tamamını, yatırıldıktan sonraki ilk pazartesi günü almak bile mümkün.

K12NET olarak siz değerli müşterilerimize diyoruz ki, “K12NET ücretini, Kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz, sizlerden tek kuruş vade farkı almaksızın ödeme miktarına göre farklı taksit planları sunabiliyoruz.” Biz bunu size söylerken müşterilerimize karşı iyi bir iş yaptığımızı, bir kolaylık sağladığımızı düşünüyoruz. Sizler de öğrenci velilerine, benzer bir kolaylık sağlamak isterseniz, bu kurumla görüşebilirsiniz. Bu kurumun K12NET ile hiçbir alakası bulunmamaktadır. Farklı firmadır, farklı kişiler tarafından yönetilmektedir. Bizim güvenmiş olmamızı, bizim öneriyor olmamızı da bir tarafa bırakınız. Bu kurumdan resmi belgelerini isteyiniz. Her konuda ayrıntılı bilgi isteyiniz. Önemli olan sizin aklınıza yatması, önemli olan sizin açıklamaları yeterli bulmanızdır. Turk Elektronik Para’nın yaptığı işi, onlardan daha iyi anlatmamız mümkün değil. Kurumun iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Böyle bir hizmetten yararlanmak isterseniz kendileriyle görüşebilirsiniz.

Not: K12NET, Turk Elektronik Para ile web servis aracılığı ile konuşmaktadır. K12NET Muhasebe Modülünü kullananlar, Turk Elektronik Para’dan tahsilat yaptıklarında tahsilat otomatik olarak K12NET ekranlarına yansımaktadır.İlerleyen zamanlarda velinin kendi K12NET veli portalından okula gitmeden ücretini ödemesi de mümkün olacaktır. 

 

https://turkpara.com.tr/default.aspx

+90 850 988 88 88

 +90 850 455 88 75

[email protected]

 

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.   Özel sektör, gerçek hayattır. Özel sektörde kayırma, himaye etme olmaz,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor   Geçen hafta bilgisini verdiğimiz Başat Yayıncılığa ait 4,5,6,7,9,10,11.Sınıflara ait bir adet, 8 ve 12. Sınıflara ait, iki adet...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]