K12NET İçin Kaçırılmaz Fırsat- 40 Günümüz Var.

6 Ocak 2021

K12NET İçin Kaçırılmaz Fırsat- 40 Günümüz Var.

Okullarımızı yaz aylarında sürekli bilgilendirdik. “Hem salgın, hem salgın sonrası için üzerimize düşen, her görev için hazırız. Bu zor günlerde kenara çekilmeyeceğiz, okullarımıza sürekli destek olacağız. İhtiyaçlarını karşılamak için gece-gündüz çalışacağız” dedik. Donanım ve yazılım açısından çok ciddi yatırımlar yaptık.  Birinci dönem süresince birkaç kere, birkaç saat, büyük bir kısmı da bizimle ilgili olmayan sebepler dışında kesintisiz hizmet etme fırsatı bulduk. Bugün bile elimizde olmayan, kontrol edemediğimiz sebepler devreye girerse yine benzer sıkıntılar olabilir ama biliyoruz ki; K12NET, saniyede 12-13 bin kez tıklanan bir trafiğe artık çok rahat göğüs gerebiliyor. Biliyoruz ki, aynı anda binlerce kişi online olduğunda bile ekranları saniyeler içinde açılabiliyor, her işlem oldukça hızlı yapılabiliyor.

Yaz döneminde, K12NET satın alıp, bir de K12NET’den daha pahalıya, uzaktan eğitim sistemleri alıp, ihtiyaçlarını karşılayan okullarımız oldu.  Bu okullarımıza veya satın alıp birkaç modülünü kullanan okullarımıza diyoruz ki,  “K12NET’ birkaç modül kullanılsın diye yazılmadı. K12NET bir okulunun tüm ihtiyaçlarını görsün diye hazırlandı. Hem salgın, hem salgın sonrasında kullanılsın diye yazıldı.” K12NET’in tek bir fiyatı var. Bazı modülleri kullansanız da, kullanmasanız da aynı fiyatı ödüyorsunuz. Çabamız, ısrarımız, samimi yaklaşımımız, ödediğiniz her kuruşun karşılığını vermek içindir. Tek kuruş ücret ödemeden, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak varken, başka programlar alarak, bu zor günlerde okullarımızın kaynaklarının yanlış kullanılmasına engel olmak istiyoruz.

2 Video İle İşi Bitirebiliriz.  

Sene başında başka programlar kullanıp,  K12NET’in uzaktan eğitim yöntemlerini kullanmamış okullarımız, K12NET’i yeni satın almayı planlayan okullarımız, size iki video izleteceğiz. Uzaktan eğitimin her şeyini yapabilir hale geleceksiniz. 2 videoyu izleyenlerin bilmedikleri, duymadıkları, öğrenmedikleri kalmayacak. Videoları izledikten sonra tekrar eğitimler yapacağız. Her sorunuza cevap bulmuş olarak yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayacağız. K12NET Ekran mesajı üzerinden bu iki videonun linki sizlerle paylaşılacaktır.  Video linklerini, ayrıca [email protected] adresinden de isteyebilirsiniz.

Tam Zamanı – 40 Günümüz Var. 

22 Ocak tarihinde ilk dönemi bitireceğiz. Arkasından 3 hafta ara tatil olacak. İkinci dönemin başlamasına daha 40 günümüz var. Yeni bir başlangıç yapmak isteyen tüm müşterilerimizi, 40 günde yeni döneme hazır hale getirebiliriz.

Her İşimizin B Planı Olması Gerekiyor

Her türlü hazırlığı yapıyorsunuz, elinizde olmayan ve daha önemlisi tekrar etme ihtimali olan sebeplerden dolayı öğrenci/veliye götürdüğünüz hizmette aksama olabiliyor. 40 yılda bir bile olsa, “olursa” bir başka çözümünüzün olması gerekiyor. Öyleyse tek çözümlü yöntemler yerine, hemen devreye koyabileceğimiz başka planlarımız da olmalı. Örneğin sabah 9:00’da öğrencilerin, K12NET ders programı üzerinden online derse bağlanması gerekiyor. Sorun var, bağlanamıyorlar. Hemen önceden, K12NET üzerinden alınabilen ve her zaman en güncel bilgileri gösteren raporu devreye girmeli. Bu raporu “her ihtimale karşı” diye öğrencilerinize önceden göndermelisiniz. Hiçbir durumun eğitiminize engel olmasına izin vermemelisiniz. K12NET çıkardığı yeni güncelleme ile, 1-öğretmene, 2-derse, 3-dersliğe göre canlı ders linklerini rapor olarak oluşturulup, önceden öğrencilerinizle paylaşabilirsiniz. Bunları yapın ki, öğrenciler acil durumu, B planını, gerçek hayat üzerinde uygulamalı olarak görüp öğrenebilsinler.

Kim, K12NET’e Güvenirse, Yarı Yolda Kalmaz.

Ramazan ayında yiyecek fiyatları normalin üzerinde artar, salgın sırasında temizlik malzemeleri, teknolojik aletlerin fiyatları olması gerekenin üzerinde artar. Çünkü ihtiyaç vardır, herkes satın almaya daha uygun hale gelmiştir. Salgın sırasında K12NET’in trafiği 17 kat arttı. Günde 600 GB dosya yükleniyor. K12NET hizmetlerine her zamandan daha çok ihtiyaç duyuluyor.  Biz tahmin edilenlerden olmayacağız. 2004 yılında verdiğimiz söz üzerine, yıllık (TEFE+ TÜFE/2)  oranından daha fazla zam yapmayacağız. Her yıl nasıl davranıyorsak bu yıl ve sonraki yıllarda da öyle davranacağız. Özel okullarımızın sıkışık durumlarından yararlanmayacağız.

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı!

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı! K12NET yazılımında, öğretmen 10 saniyede ödev verir, ödev verir vermez, velilere ücretsiz bildirim gider, ödevin...

DEVAMINI OKU

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…   

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…    Müşterilerimizin %58’i, Muhasebe Modülünü kullanıyor. Bunun anlamı, “kayıt, şartsız, her şeyi ile K12NET’e güveniyorum”...

DEVAMINI OKU

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz?

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz? Eğitim kurumları için bursluluk organizasyonları o kadar önemlidir ki, amatör yazılımlara bırakılamaz. Bir senaryo...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]