K12NET, Hoşunuza Gidecek Bir İş Daha Yapmış Olabilir.

17 Şubat 2022

K12NET, Hoşunuza Gidecek Bir İş Daha Yapmış Olabilir.

Bilgilendirme yazılarımızla büyük, önemli güncellemeleri konu etmeye, sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Geçen yıl 502 adet güncelleme çıkardık. Sene sonunda sayısını söyleyip, yapılanların listesini bilgilerinize sunduk. Sunduk ama bu bilginin bu şekilde verilmesinin de çok yararlı olmadığını sonradan fark ettik. Sene sonunda bilgilerinize sunduğumuz kocaman listenin ne kadarının anlaşıldığından emin olamadık.

Haftalık Bülten Fikri, Böyle Gelişti.

Bir hafta önce çıkardığımız güncellemelerimizi, 3-5 dakikalık bir videoya çeksek, geçen hafta bunları yaptık diyerek, değerli müşterilerimizi bilgilendirirsek nasıl olur?” diye düşündük. İlk denememizi de yaptık. 31 Ocak- 6 Şubat haftasında 8 adet güncelleme çıkarmışız. 5 dakika 11 saniyelik videomuzda, bu 8 adet güncellememizi anlatmaya çalıştık. Bundan sonra da her hafta, bir önceki haftanın çalışmalarını bu şekilde duyurmaya çalışacağız. 5 dakikalık videomuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=2Esfb2uaVvE

Bugünler, Verilen Sözlerin Kıymetli Olduğu Zamanlardır. 

Rahat şartlarda sözleri yerine getirmek kolaydır. Zorlandığınız, hatta tıkandığınız anlarda bile sözünden dönmemek, sözünün gereklerini yerine getirmek, büyük erdemdir. Yapılan araştırmalara göre, bugünlerde Türk halkının %80’i hayat pahalılığını konuşuyormuş. Bugünler de yine çok duyduğunuz bir cümle de şu olmalı: “Bugün fiyatımız böyle, âmâ yarın ne olur bilmiyoruz.”

Ama K12NET Biliyor…

Bugün de, yarın da, bir ay sonrasında da fiyatımızın ne olacağını biliyoruz. Çünkü, yılda bir kez, Haziran ayında ücretimizi, (TEFE+TÜFE/2) oranında artırarak, Haziran 2021 tarihinde belirlemiştik. Kim ne kadar piyasayı artırırsa artırsın, döviz-kur-altın ne olursa olsun, Haziran 2022’ye kadar fiyatımız aynı olacaktır. Hiçbir bahanenin arkasına sığınmayacağız. Daima sözümüzün arkasında duracağız. Sürekli üretmeye devam edeceğiz. Yılda 500’ün üzerinde güncelleme çıkarıp hiç birinden ayrıca tek kuruş ücret istemeyeceğiz. 2004 yılında verdiğimiz sözümüzün gereklerini, 18.yılında da eksiksiz yerine getireceğiz.

Haftalık Bülten Fikrini Nasıl Buldunuz?

Kendimizce faydayı bulduğumuz işleri haftalarca bıkmadan, usanmadan istikrarla sürdürüyoruz. Biz sürdürüyoruz ama önemli olan sizin beğenmeniz.Fikrimizi nasıl buldunuz? Kıymetli düşüncelerinizi, [email protected] adresinden paylaşırsanız çok memnun oluruz.

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı!

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı! K12NET yazılımında, öğretmen 10 saniyede ödev verir, ödev verir vermez, velilere ücretsiz bildirim gider, ödevin...

DEVAMINI OKU

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…   

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…    Müşterilerimizin %58’i, Muhasebe Modülünü kullanıyor. Bunun anlamı, “kayıt, şartsız, her şeyi ile K12NET’e güveniyorum”...

DEVAMINI OKU

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz?

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz? Eğitim kurumları için bursluluk organizasyonları o kadar önemlidir ki, amatör yazılımlara bırakılamaz. Bir senaryo...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]