K12NET, Her Akşam Ama Her Akşam… (Eğitime Davet Yazısı)

28 Mart 2019

K12NET, Her Akşam Ama Her Akşam… (Eğitime Davet Yazısı)

K12NET, kurucu veya kurucu yetkili kişilere sistem üzerinden her akşam, “Kurucu Raporunu”  otomatik mail olarak gönderiyor. O gününün tüm bilgileri, aracısız bir biçimde, el değmeden hazırlanıyor ve sistem tarafından gönderiliyor. 

Okulun kayıtları son on gün, ay ay, bugün ile geçen yıl bugünün  karşılaştırması, müdürlüklere göre kayıtların durumu, sınıf seviyelerine göre alınan kayıtlar, öğrenci kayıt etme hedefi belirlendiyse hedefe ne kadar yaklaşıldığı, görsel grafiklerle anlatılıyor.

Gün içerisinde de, 2019-2020 öğretim yılına yeni kayıt alındıysa veya kayıt yenileme yapıldıysa, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi  1-mali konularda yetkili kişilere ücret bilgisi içerecek şekilde 2- mali konularda  yetkisi olmayan ama kayıt yapıldığını bilmesi gereken kişilere de, öğrenci kaydının gerçekleştiği bilgisi whatsapp, twitter gibi ücretsiz bildirimlerle iletiliyor.

Bu işlemlerin yapılabilmesi için okuldaki tüm kullanıcıların (Kurucu- genel müdür de dahil) cep telefonlarında K12NET Mobil uygulamanın yüklü olması, sistemde e-posta adreslerinin kayıtlı olması ve K12NET Destek ekibine kurucu raporlarının ilgili yetkililere ulaştırılması isteğinin mail olarak iletilmesi gerekmektedir. 

Kayıt Takibi, kayıt yenileme süreçleri, kurucu raporları konusundaki ayrıntılı bilgileri, aşağıda gün ve saatini yazdığımız (YARIN)  online eğitimlerimizde bulabilirsiniz.

Kayıt Takibi ve Kayıt Yenileme Süreçleri  /  28 Mart Perşembe Saat 10:30

Yeri gelmişken bu haftaki diğer online eğitimlerimiz hakkında da bilgi verelim

Ajanda Modülü / 27 Mart Çarşamba, Saat 10:30

Özel doktor, özel hastane, özel ders, özel okul, aklınıza gelen bütün özeller …  Hepsinin ortak paydasında müşterinin kendini özel hissetmesi, daha geniş imkânlara sahip olması fikri yatmaktadır. Özel hissetme sadece sözle olmaz, uygulamalarla da desteklenmesi gerekir.  Nasıl mı? K12NET’in bir uygulamasından örnek verelim:

Öğretmenler, velileriyle görüşebilecekleri zamanları K12NET’e tanımlarlar. Veli, kendi portalından K12NET sistemine giriş yapar. Cep telefonundan veya tabletinden de giriş yapabilirler. Aşağıdaki resimdeki gibi randevu alabilecekleri öğretmenlerin listesine ulaşırlar.

Veli, hangi öğretmenden randevu almak isterse, üzerine tıklayarak birkaç saniye içinde randevusunu alır. Bu randevu ilgili öğretmene de aynı zamanda ücretsiz bildirim olarak da iletilir. Veli, ne zaman randevu aldığını bilmekte, öğretmen hangi saatte, hangi veliyle görüşeceğini bilmekte, okul yönetimi de bu trafiği eş zamanlı olarak takip etmektedir. Yukarıda anlattığımız özellik, K12NET’in Ajanda modülünün sadece fonksiyonlarından biridir. Bireysel randevular, toplu randevular, okuma bayramları, şenlikler, törenler, öğrenci görüş ve yorumları, görevler, albüm özellikleri ve daha nicesini aşağıda belirttiğimiz gün ve saatteki online eğitimimizde bulabilirsiniz.

Temel Tanımlar / (29 Mart Cuma, Saat 10:30)

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Çok Dikkat !!! Aşağıdaki bilgi notundaki sayılar, her hafta güncellenmektedir. 

K12NET, Türkiye’de özel okulların en çok tercih ettiği okul yazılımıdır. 24  Mart tarihi itibariyle 2.333 özel okul müdürlüğü tarafından kullanılmaktadır.  

·  Son Bir Haftada; 12

·  Son Bir Ayda; 53

·  Son Üç Ayda;  124 Okul Müdürlüğü tercihlerini K12NET Okul Yazılımlarından tarafa kullanmıştır.  Q

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]