K12NET, Hem Sözleşmeyi, Hem Tercih Programını Yeniledi. 

24 Eylül 2020

K12NET, Hem Sözleşmeyi, Hem Tercih Programını Yeniledi.  

7 Eylül tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı, velilere imzalatılacak sözleşmenin formatını değiştirdi. Okullara “artık bu yeni formatta imzalatacaksınız” diye duyuru yaptı. Bizler de, bu değişikliği sağlayıp sistemimize yükledik. Biliyorsunuz, bu bir şablon… Yani hiç değişiklik yapmadan isterseniz aynısını kullanabilirsiniz,  isterseniz içeriğini, görünümünü istediğiniz gibi, kurumunuza özel hale getirerek değiştirebilirsiniz. Özelleştirme ile ilgili bilgiler,  K12NET ekran mesajı üzerinden doküman olarak paylaşılacaktır.

Üniversite Tercih Programı Verileri Güncellendi

Aslında bu güncellemeyi alalı bir hayli zaman geçti ama gündem yoğunluğu nedeniyle bilgi verememiştik. ÖSYM, 26 Ağustos tarihinde, yerleştirme sonuçlarını açıklandı ve arkasından yükseköğretim programlarının  2020 yılına ait taban puanlarını kamuoyu ile paylaşıldı. Bir daha resmi makamlarca 2021 yılı Temmuz ayına kadar başka veri, paylaşılmayacak. Biz de hemen 2020 yılına ait taban puanlarını, tercih programımıza yükledik. Böylece piyasanın en güncel tercih programını, hizmetinize hazır hale getirdik. Bu yılın verileriyle programımız artık 5 yılın karşılaştırmalı datasını veriyor. Tercih programımızı kullanmak için https://osstercih.k12net.com/ adresini kullanabilirsiniz.

Her Deneme Sınavından Sonra Kazanabileceğiniz Bölümler de Güncellendi.

Biliyorsunuz, K12NET sisteminde, YKS tipi sınav yaparsanız, her öğrenciye,  deneme sınavında aldığı puanla, hangi bölümleri kazanabileceği liste olarak veriliyor. Hatta öğrenciye birden fazla YKS Deneme sınavı yaparsanız, aldıkları puanlara göre, her sınav karşılaştırmalı olarak her puan türüne göre ayrı ayrı analiz ediliyor. Bu kısımdaki bölümlerin puanlarını da güncelledik.

Aşağıdaki resimde öğrenci 3 kere sınava girmiş, ikinci sınavdaki performansı, pek çok bölümü kazanabilir hale getirmiş. Öğrencilerinize sınavda 1 puan az veya çok almanın kaç bölümü etkilediğini ancak bu kadar somut bir çalışmayla anlatabilirsiniz.

Her Hafta Önemli Güncellemeler Olacak.

Önümüzdeki haftalarda okulunuza fayda sağlayacak, katma değerli güncellemelerin son kontrollerini yapıyoruz. Hiç durmadan üretmeye, çalışmaya, K12NET Okullarının yanında olabilmeye çalışıyoruz.

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…   

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…    Müşterilerimizin %58’i, Muhasebe Modülünü kullanıyor. Bunun anlamı, “kayıt, şartsız, her şeyi ile K12NET’e güveniyorum”...

DEVAMINI OKU

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz?

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz? Eğitim kurumları için bursluluk organizasyonları o kadar önemlidir ki, amatör yazılımlara bırakılamaz. Bir senaryo...

DEVAMINI OKU

İşte Bu, K12NET Okullarının Gücüdür!

İşte Bu, K12NET Okullarının Gücüdür! Bütün süreç,  K12NET Okullarının çok haklı soruları ile başladı. Farklı farklı yayınevlerinin denemelerini yapmak istiyoruz....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]