K12NET Hakkını Versin İstiyorsanız…

8 Şubat 2017

K12NET Hakkını Versin İstiyorsanız…

K12NET kurumunuz için gider kalemi değil, aksine GELİR kaynağı olmalıdır. Yıllardır, en uygun SMS tarifesi sunan firmalar arandı. “O, olmadı, fiyatı pahalı” dendi, öbürüne geçildi. Kampanyalar takip edildi. K12NET önemli ölçüde SMS’i bitirdi. Sadece buradan binlerce lira tasarruf edebilirsiniz. Bunun için öğrencilerinize,velilerinize ASİSTOöğretmen, yönetici ve diğer personellerinize K12NET Mobile Cep Telefonu uygulamasını indirmesini istemelisiniz.

Kendi öğrencilerinize, personellerinize, öğretmenlerinize SMS göndermek yerine ÜCRETSİZ, K12NET ekran mesajı gönderebilirsiniz. Aynı Whatsapp, aynı Twitter gibi gönderdiğiniz kişilere ekran bildirimleri ÜCRETSİZ düşecek. “Duymadım, görmedim, haberim yoktu.” Sözleri geride kalacak.

Bu yöntemi kullanarak SMS’e ödeyeceğiniz binlerce lirayı tasarruf edebilirsiniz. SMS’i sadece henüz okulunuza kayıt olmamış, misafir öğrenciler için kullanmalısınız.

Şu günlerde çocuğunu okulunuza kayıt ettirmeyi  düşünen, piyasa araştırması yapan veli adayları geliyor. Okulunuzun güzel özelliklerini tanıtınız. Arkasından “kurumumuza özel, bir öğrenci izleme sistemimiz var. Öğrencimizin gelişimini yıllar içinde izliyoruz. Cep telefonlarınıza ASİSTO isimli uygulamamızı yüklerseniz, okulumuzdaki tüm gelişmelerden anında haberdar olursunuz” diyeceksiniz. Hemen kendi cep telefonunuza tanımlı bir öğrencinizin gerçek bilgilerini göstererek, misafirinize sunum yapacaksınız. Eğer K12NET’i hakkıyla kullanıyorsanız, ağzına kadar bilgi ile dolu gerçek sunumunuzu gören misafiriniz, artık kayıt olmaya bir adım daha yaklaşacaktır. Lütfen,   K12NET’i,  velilerinizi kayıt etmede bir ikna aracı olarak kullanınız.

Eğer K12NET’in içini doldurabilir ve yukarıda söylediğimiz prosedürleri yerine getirebilirseniz, K12NET yıldan yıla ödeme yapmak zorunda olduğunuz bir ekonomik yük değil, aksine okulunuzun kayıt süreçlerine destek veren önemli bir yardımcı olacaktır.

Özetle, okulunuzda öğrenci ve velilere ASİSTO, personel-öğretmen-yönetici ve kuruculara K12NET Mobil Cep uygulamasını mutlaka kullandırmalısınız.

 

 

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.   Özel sektör, gerçek hayattır. Özel sektörde kayırma, himaye etme olmaz,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor   Geçen hafta bilgisini verdiğimiz Başat Yayıncılığa ait 4,5,6,7,9,10,11.Sınıflara ait bir adet, 8 ve 12. Sınıflara ait, iki adet...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]