K12NET, Günde 100 Bin – Kısıtlama Günlerinde, 2 Milyon Online Sınav Yapabilir.

5 Mayıs 2021

K12NET, Günde 100 Bin – Kısıtlama Günlerinde, 2 Milyon Online Sınav Yapabilir.

Kapanma günlerinde, yurt genelinde tüm sınıf seviyelerinde eğitim, online yapılıyor. Ödevler, sınavlar, etütler, öğretmen/veli görüşmeleri, online canlı ders bağlantıları, devamsızlık, iletişim, kulüpler ve daha pek işlem, K12NET üzerinden yerine getiriliyor. Bugünlerde, her zamandan daha dikkatli olup, okullarımızı bayrama ulaştırmamız gerekiyor. Bayramdan sonra ise kısmi açılmayla, daha güzel günlere ulaşacağımıza inanıyoruz.

Uzun süredir yaptığımız gözlemlere göre, K12NET’de ihtiyaç duyulursa, bir günde 100 bin (fazlası da mümkün), kısıtlama günlerinde, 2 milyon adet öğrencinin online sınavını yapabilecek durumdayız. Şu günlerde online sınav yapmak isteyen her kurumumuz, bu kapasiteden istediği gibi  yararlanabiliyor.  Elbette bizim elimizde ve kontrolümüzde olmayan bazı durumlar olabiliyor. Bazen ülke-şehir-bölge genelinde alt yapısal sorunlar yaşanabiliyor. Umarız bunlar olmaz, bizler de 24 saat, 7 gün esasıyla kesintisiz hizmetlerimize devam edebiliriz.

Bayramdan Sonra da Kullanılabilir.

Birkaç gün önce 101 adet yeni ücretsiz online deneme sınavını hazır ettik. Birinci dönem eklenenlerle birlikte, kullanabileceğiniz ücretsiz online deneme sınav sayısı, 298’e ulaştı.  Fedakâr yayınevleri sayesinde, bu sınavları sizlere ulaştırabiliyoruz. Yüklenen yeni deneme sınavlarını, şimdi kullanabileceğiniz gibi bayramdan sonra da kullanabilirsiniz. Bunların dışında kendiniz de, her türlü soru tipiyle, online deneme sınavlarınızı hazırlayabilirsiniz.

Online Deneme Sınavları / 5 Mayıs Çarşamba, Saat 10:30

Özellikle püf noktalarını, özellikle kullanıcıların hata yaptıkları kısımları anlatacağız. Bu saatte zamanı uygun olan tüm müşterilerimizi, canlı eğitime bekliyoruz. Zamanı müsait olmayanların ise sonradan bu eğitim videosunu izlemelerini öneriyoruz. Eğitimde harcayacağınız süre, size sonradan, kat be kat zaman kazandıracaktır. Deneme yanılma yoluyla, çok geç keşfedeceğiniz özellikleri, bir saat içinde tüm ayrıntılarıyla öğrenmiş olacaksınız.

Online Ön Kayıt Öğrenci Başvuru Sistemi / 6 Mayıs Perşembe, Saat 10:30

Okulunuzun web sayfasından başvuru yapınca, dolaysız şekilde, K12NET’e verileri nasıl akıttığımızı, somut örnekle göstereceğiz. Hatta şuan, isterseniz kendiniz bile  egzersiz yapabilirsiniz. K12NET’in web sayfasını, okulunuzun web sayfasıymış gibi kabul ediniz. https://k12net.com/tr/ adresinden giriş yapınız. Resimdeki 3. Slayta gelip “Başvur” deyiniz. Bu ekranlarda gördüğünüz pek çok alan, ayara bağlanmıştır. İstediğiniz gibi içerikleri, resimleri, bilgi girilecek alanları, kurumunuza özel hale getirebilirsiniz.

Web sayfanızdan veliler, kayıt yaptıkça, kayıtlardan sorumlu personel ve yöneticilere veya yetki verilen diğer kişilere ücretsiz bildirimler, yoluyla aşağıdaki gibi haber verilecektir.

Bu bildiriyi gördüyseniz, artık K12NET veri tabanınızda bu öğrenci; velisiyle, sınıf seviyesiyle, iletişim bilgileriyle kayıtlı demektir. Kurucunuz, örneğin “Ocak ayından bugüne, bu kanaldan kayıt yaptırmış öğrencilerin Ramazan Bayramını kutlamak ve kayıtlar hakkında bilgi vermek istiyor” olsun. 10 saniyede tek tuşla nasıl, bu öğrencileri bulup, SMS gönderildiğini de, eğitimimizde uygulamalı göstereceğiz.

Sınıf Defterini de Eğitim Sonunda Anlatacağız.

Ön kayıtla hiç ilişkisi olmayan, yeni çıkardığımız bir başka güncellemeyi de, eğitimin sonuna ekleyiverdik. Aşağıdaki resmi hatırladınız mı? K12NET’de, öğretmen dijital sınıf defterini doldurduğu an, okul yönetimi görüyor olacak, eğer isterseniz veli ve öğrenci de görüyor olacak. Öğretmenin bugün işlediği konu, istenirse cümle âlem tarafından biliniyor olacak. Sınıf defteri ile ilgili son gelişmeleri de bu eğitimde anlatacağız.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]