K12NET, Google Drive İle Entegre Oldu (Güncelleme Haberi)

19 Nisan 2019

K12NET, Google Drive İle Entegre Oldu (Güncelleme Haberi)

K12NET, kendi işinin en iyileri ile “ortak çalışma ve birlikte üretme” fikrine her zaman çok yakındır. Her işin uzmanı olamazsınız, her işten anlayamazsınız. Video denince pek çok kişinin aklına Youtube, büyük verileri depolama deyince Google Drive gelmektedir. K12NET farklı disiplinlerin yaptıkları işleri birleştirerek, daha iyi, daha katma değerli işler çıkarmak istemektedir.

K12NET’de bir dosya yüklemek isterseniz, dosyanın büyüklüğü 25 MB’den fazla olmamalıdır. 25 MB’dan daha büyük dosyanız varsa onu başka bir platforma yükleyip, yüklediğiniz yere link vermelisiniz. “Başka bir yer olarak dosyalarımı nereye yükleyeyim?” Bu soruya pek kişinin “Google Drive veya OneDrive” diye cevap vereceğini tahmin ediyoruz. Eğer okulların yükledikleri böyle birkaç depolama yeri varsa, K12NET buralarla entegre olur. İlk entegrasyonumuzu Google Drive ile yaptık. Okullarımız ihtiyaç bildirirse OneDrive entegrasyonunu da yapmalıyız. Şimdilik bu çalışmamızı ÖDEVLER, ekranında bulabilirsiniz. Sonrasında dosya yükleme yapılan her bölüme bu entegrasyonu uygulayacağız.

25 MB’dan küçük dosyalarınızı aracısız bir biçimde K12NET’e yükleyebilirsiniz. Daha büyük dosyalarınız için link verebilir veya depolama alanı olarak Google Drive kullanıyorsanız, kapasitenizde ne kadar yer varsa o kadar dosyayı K12NET üzerinden gönderebilirsiniz.

Bu yazıdan birkaç gün sonra tek sorudan oluşan bir anket yapacağız.

İstediğiniz büyüklükteki dosyaları,  K12NET’e yükleyebilmeniz için Google Drive ile entegrasyonunu sağladık. Aynı entegrasyonu OneDrive için de ister misiniz?

Diye soracağız. Sorumuzun üç cevabı olacak. Evet İsteriz, Hayır İstemeyiz, Fikrim Yok. Eğer isteriz cevabı çok gelirse yukarıdaki resmin yanında aşağıdaki resmi de görmeye başlayacaksınız. Hemen yapamasak bile “ihtiyaç var” diyerek iş listelerimize alacağız. İhtiyaçlarınızı anlayabilmemiz açısından,  K12NET sistemi üzerinden yapacağımız ankete cevap vermenizi rica ediyoruz. 

image.png

j��

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı!

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı! K12NET yazılımında, öğretmen 10 saniyede ödev verir, ödev verir vermez, velilere ücretsiz bildirim gider, ödevin...

DEVAMINI OKU

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…   

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…    Müşterilerimizin %58’i, Muhasebe Modülünü kullanıyor. Bunun anlamı, “kayıt, şartsız, her şeyi ile K12NET’e güveniyorum”...

DEVAMINI OKU

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz?

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz? Eğitim kurumları için bursluluk organizasyonları o kadar önemlidir ki, amatör yazılımlara bırakılamaz. Bir senaryo...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]