K12NET Ekmek İstemeyene, Pasta İkram Ediyor (Bilgilendirme + Eğitime Davet)

21 Nisan 2020

K12NET Ekmek İstemeyene, Pasta İkram Ediyor (Bilgilendirme + Eğitime Davet)

Önce davetimizi yapalım, bu sabah saat 10:30’da “online sınavları” derinlemesine anlatacağız. Bugüne kadar bize sorduğunuz 23 sorunun cevabını vereceğiz. Eğer kullanımı ile ilgili püf noktalarını bilirseniz, öğrencilerinizden gelecek en çetrefilli sorulara kolaylıkla cevap verebilirsiniz. Eğitime katılmak için [email protected] adresine “katılmak istiyorum” diye elektronik posta göndermeniz yeterli olacaktır.

–8 Yayınevinin hazırladığı,119 hazır deneme sınavını kullanmak istemiyorum.

–Soruları ve seçenekleri keserek, kendim uğraşarak da, deneme sınavı yapmak istemiyorum

Diyorsanız, K12NET, alternatif üretmeye devam ediyor. Sınav sorularını, K12NET üzerinden, ekran mesajı yoluyla, pdf olarak kitapçık halinde gönderiniz. Öğrencileriniz ister çıktı alsınlar, isterlerse  pdf üzerinde sorularını çözsünler, K12NET sistemine girip, bu sınavın cevaplarını işaretlesinler, BİTİR dediklerinde aynı okullarında olduğu gibi sınavları değerlendirilecektir.

İnanmayacaksanız belki, sınav kitapçıklarını kargo veya kurye yoluyla her bir öğrencisine ulaştıran eğitim kurumlarımız var. Kargodan gelen kitapçıklar öğrencilerin elinde, öğrenci sınavını oluyor. Cevaplarını, K12NET’deki yukarıdaki optik forma benzeyen platformda işaretliyor. Okulda deneme sınavına girmiş olsaydı ne görmesi gerekiyorsa aynısını görebiliyor. Sınavın konu ve kazanımları girilmişse, aşağıdaki gibi bilgi haritasını görebiliyor ve eksik kaldığı yerleri nokta tayini ile tespit edebiliyor.

Öğrenci kendi cevaplarını, cevap anahtar ile karşılaştırıp, doğru ve yanlışlarını hemen görebiliyor.

Eğer sistemde sorular / çözümler, hatta soru çözümünün videoları yüklüyse, öğrenci kendi cevabını, doğru cevabı, varsa çözümünü, hatta varsa sorunun çözümünü anlatan videosunu izleyebiliyor.

İşi bu kadarla da bırakmıyor. Sınav ölçümleri, öğrencinin şubesindeki, okulundaki,  hatta zincir bir okulun öğrencisi ise genel merkez içindeki yerini de görebiliyor. K12NET, Online sınavları “ne kadar para, o kadar köfte hesabı”, siz yükledikçe çok daha analiz, çok daha rapor sunuyor.

Cumartesi Hasılatı

Her cumartesi günü bir rekor kırılıyor. Bu cumartesi günü (18 Nisan günü) yaklaşık 12 saat içinde, 55.089 sınav olmak için oturma kaydı yapmış, bir sınava birden fazla girebilme hakkı olduğu için öğrenciler aynı sınava birkaç kere girip cevaplama yapmışlar. Böylece 100.456 öğrenci sınav olmuş, o gün öğrenciler, 7.2 milyon soruya çevap vermişler.

Bakalım her gün artan trafiğe karşı bizim performansımız ne olacak? Umarız sürecin sonuna kadar sizlere kaliteli hizmet etmeye devam edebiliriz.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]