K12NET Çok Özel Bir Eğitim Planladı. (Her Okulumuzu Bekliyoruz)

8 Ağustos 2022

K12NET Çok Özel Bir Eğitim Planladı. (Her Okulumuzu Bekliyoruz)

Öğrenci ve velileriniz, mobil uygulamaları ile K12NET’i kullanıyorlarsa, olması gerektiği gibi kullanıyorsunuz demektir. Öğrenci ve velilerin kullanabilmesi için, öğretmenlerin K12NET’i kullanması gerekir. Öğretmen kullanmıyorsa, eksik kullanıyorsa, öğrenci / veli istese bile kullanamaz. Öğrencinin yolunu öğretmen açar. Öğretmenin yolunu da okul yönetimi açar. Öğretmenin kullanması için de, okul yönetiminin belli tanımlamaları yapmış olması gerekir. Bu tanımlamalar yapılmamışsa, dünyanın en idealist öğretmenleriyle çalışsanız, K12NET’i kullanamazlar. Belli tanımlamalar yapılmadan öğretmen eğitimi yapılsa, eğitimin de etkisi çok az olur. Personel portalında, şubeler ekranınız aşağıdaki gibi gözüküyorsa, öğretmenler kendi sorumluluğundaki tüm işlemleri yapabilir.

K12NET’i Bir Bütün Olarak Anlamak / 10 Ağustos Çarşamba Saat 10:30

Yeni bir formatta, ilk defa böyle bir eğitim yapacağız. Mümkünse her okuldan bir yetkilinin katılmasını öneriyoruz. Bu eğitimden geçen kullanıcılar, K12NET’i bir bütün olarak anlayacaklar. Öğrenci- öğretmen- personel portalı arasındaki ilişkileri kavrayacaklar. Bu eğitimimize katılanlar aşağıdaki konularda bilgi sahibi olacaklardır:

Yeni Yıla Geçiş İşlemleri / 9 Ağustos Salı, Saat 10:30

Geçen öğretim yılında K12NET’i kullanan okullarımız, 2021-2022 öğretim yılında tüm işlemlerini bitirmişlerse, birkaç tuşa basarak yeni yıla geçiş yapabileceklerdir. Bu eğitimde yeni yıla geçiş süreçlerini anlatacağız.

Ders Programı Yapma / 11 Ağustos Perşembe, Saat 10:30

Okullar açılırken, okulların açılış yoğunluğu olur. Bu yoğunluk yaşanırken, ne yeni bir şey öğrenilebilir, ne öğrenilen şey uygulanabilir. Ders programı yapmak, doğası gereği zaten zor bir iştir. Ders programı önceden öğrenilir, yoğun günlerde sadece öğrenilenler, uygulanır. İşini sona ana bırakmadan, strese girmeden, öğrenmek isteyenleri eğitimimize bekliyoruz.

Temel Tanımlar / 12 Ağustos Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]