K12NET, Bu Hafta Kurucuların En Meşhur Sorusuna Cevap Veriyor

23 Aralık 2019

K12NET, Bu Hafta Kurucuların En Meşhur Sorusuna Cevap Veriyor

Muhasebe-1 Eğitimi / 25 Aralık Çarşamba Saat 10:30

Tüm Türk halkı gibi kurucularımız da, cep telefonlarını çok seviyor ve iyi kullanıyorlar. Öyleyse en çok merak ettikleri soruları, kendilerine aracısız / dolaysız /renkli / grafikli her akşam K12NET tarafından otomatik olarak cep telefonlarına e-posta olarak göndersek,  ve şu sorulara cevap versek, “bugün okulunuza kaç kayıt olmuş, kaçı iç, kaçı dış kayıt, kayıtları kaç liradan almışsınız, günlere, aylara göre kayıtlar nasıl gidiyor, müdürlük, müdürlük, sınıf seviyesi, sınıf seviyesi kayıtlar nasıl ilerliyor, koyduğunuz kayıt hedeflerine ulaşabiliyor musunuz? Hedeflere ulaşmada hangi noktadasınız?”

Ve En Meşhur Kurucu Sorusu

Şuan, bugün ulaştığımız hedeflerle, geçen yıl bugün, ulaştığımız hedefler nasıl? Büyüme olmuş mu, büyüme artı yönde mi, eksi yönde mi? Geçen yıla göre durumumuz nasıl?

Her gece, K12NET, kurucu ya da kurucu yetkili kişilere bıkmadan usanmadan bilgi verecek, kurucularımız da kimseye bağlı kalmadan, ilk elden bilgilere ulaşacak. Bu hafta geçen yılın en çok yatırım yaptığımız modülü, ön muhasebe modülü tüm ayrıntılarıyla anlatacağız.

Muhasebeye Yıl Atlatma İşlemleri

Çok yakın bir zamanda okullar bu yılı yaşarken, önümüzdeki yılın da kayıtlarını almaya başlayacaklar. Bu eğitimimizde 2020-2021 yılına geçildiğinde muhasebe olarak neler yapılacağını, sisteme nasıl yıl atlatılacağını eğitimimizde uygulamalı olarak göstereceğiz.

2004 Yılında Kimse İnanmıyordu.

Muhasebenizi dünyanın herhangi bir yerinden, interneti olan herhangi bir bilgisayardan yönetebileceksiniz. Muhasebe kayıtlarınız “bulutta duracak” denildiğinde, “havada bulut, bu hayali unut” havası hakimdi. Geçen yıl 19 Şubat tarihinde ön muhasebeyi kullanma oranı %53’müş. 10 ay sonra bu değer, %54,2 seviyesine yükselmiş. Her yıl gerçeği görenlerin sayısı istikrarlı bir biçimde artıyor.

Muhasebe modülünü kullanmayan kurumlarımız, hiç olmazsa eğitimimize katılıp ne yaptığımızı görünüz. Anlattıklarımızı dinleyiniz. Tereddüt ettiklerinizi sorunuz. Amacımız, sizlerin daha çok işine yaramak. Muhasebe modülünü kullanınca ek bir ödeme yapmayacaksınız. K12NET paket bir program olarak, benzetme yerindeyse dört oda, bir salon şeklinde kiralanıyor. Müşterimiz iki odasında oturmuş, üç odasında oturmuş, bizim için fark etmiyor. Sadece “dört odayı da kullanın, rahat edin” kaygısıyla bu satırları yazıyoruz. İhtiyacı olan tüm kurumlarımızı bekliyoruz.

(Yardım video numarası: Ödeme Takip 10 serisi videolar) 

Muhasebe-2 / (26 Aralık Perşembe, Saat 10:30)

Öğrenci dışında elde edilen gelirler, gider işlemleri, giderlerin tasniflenmesi, virman işlemleri, kasa hesabı işlemlerini bu eğitimde anlatacağız. Bu eğitimde anlatılanları 11 serisi videolarında bulabilirsiniz.

(Yardım video numarası: Finans Yönetimi 11 serisi videolar) 

Temel Tanımlar / 27 Aralık  Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. (Yardım video numarası: Temel Tanımlar 1 serisi videolar) 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]