K12NET, Bu 15 Günde Öyle Güncelleme Haberleri Verecek ki !!!

20 Haziran 2019

K12NET, Bu 15 Günde Öyle Güncelleme Haberleri Verecek ki !!!

Üniversite tercih programımız, yeni teknoloji ile yeniden yazıldı. İlk açılışta bilgisayarınıza bir takım bilgiler yüklenecek, bu yüzden ilk açılışta biraz bekletecek ama ondan sonraki her açılış oldukça hızlı olacak ve her açılışta 22.227 yükseköğretim programı yüklenecek. Birbirleriyle ilişki halinde olan 10 adet filtreleme olacak. 

Filtrelemelerin hızına şaşırıp kalacaksınız. “Bu kadar çok bilgi, nasıl oluyor da bu kadar hızla filtreleniyor” diye düşüneceksiniz. Binlerce kişi online olduğunda bile bu hızda en ufak bir azalma olmayacak. Son dört yılın bilgileri karşılaştırmalı verilecek. Yıllar açılan kutusundan istediğiniz yılı seçerek karşılaştırma yapabileceksiniz.

Öğrencileriniz, olası tercihlerini yapıp, tercih sepeti oluşturacaklar. Her öğrencinin kendine özel tercih sepeti olacak. Danışman öğretmenler ile öğrenciler ayrı mekânlarda çalışıp, sonradan bir araya geldiklerinde daha önce yaptıkları her öğrenciye özel sepetleri görebilecekler. Danışman öğretmen, öğrencisinin olası tercihlerine bakarak öğrencilerine yeniden yönlendirmeler yapacak, böylece en son, en mükemmel, en doğru alternatifler sepetlerde son haline gelecek.

K12NET, YÖK’ün müthiş çalışması, YÖK Atlas ile entegre çalışıyor. Tercih programımızda YÖP Kodunun üzerine basıldığında kullanıcıların karşısına başka bir dünya gelecek. Üniversite isimlerinin üzerinde de linkler olacak. Bastığınızda bu sefer de üniversitelerin web sayfalarına ulaşabileceksiniz.

Tercih programımız sosyal sorumluluk projesi kapsamında ÜCRETSİZDİR. K12NET öğrencisi olsun olmasın, herkes aşağıdaki linkten programımıza ulaşabilir ve kullanabilir. Eğer ülkemiz gençlerine bir katkımız olursa, ne mutlu bizlere…

http://osstercih.k12net.com

Kullanımı ile ilgili de bir video hazırladık. Bu videoya da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

https://www.youtube.com/watch?v=CXJfifdLUAE&feature=youtu.be

Lütfen incelemelerinizi yapınız. Özellikle videoda anlatılanları uygulayarak kendiniz gözlemleyiniz. Eksik bulduğunuz bir yer olursa önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Biz “aklın, akıldan üstün olduğuna” inananlardanız.

Kesinlikle başka bir yerden tercih programı satın almayınız. Okulunuz kaynaklarını burada kullanmayınız. Ücretsiz ama kaliteden ödün vermeyen bu programımızı kullanarak tasarruf ediniz. Eğer yukarıdaki adresi kullanmak konusunda bir sorun yoksa kesinlikle tek kuruş ücret istenmeyecektir. Lakin “giriş adresi kendi kurumunuza  özel olsun,  logonuz size ait olsun” derseniz bunun için 1030 Lira özelleştirme ücreti istiyoruz ve bu ücreti de hizmet aldığımız hosting firmasına ödüyoruz. 

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı!

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı! K12NET yazılımında, öğretmen 10 saniyede ödev verir, ödev verir vermez, velilere ücretsiz bildirim gider, ödevin...

DEVAMINI OKU

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…   

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…    Müşterilerimizin %58’i, Muhasebe Modülünü kullanıyor. Bunun anlamı, “kayıt, şartsız, her şeyi ile K12NET’e güveniyorum”...

DEVAMINI OKU

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz?

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz? Eğitim kurumları için bursluluk organizasyonları o kadar önemlidir ki, amatör yazılımlara bırakılamaz. Bir senaryo...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]