K12NET, “Bana Bilgi Ulaşmıyor” Diyen Veliye Belge İle Cevap Vermenizi Sağlıyor

17 Mayıs 2018

K12NET, “Bana Bilgi Ulaşmıyor” Diyen Veliye Belge İle Cevap Vermenizi Sağlıyor

Yazının sonunda yeni güncelleme haberleri vereceğimizi söyleyerek var olan bir özelliğe dikkat çekerek yazımıza başlıyoruz. K12NET, Bir öğrenci izleme, takip sistemidir, doğal olarak öğrenci, veliye ait her bilgi yıllar içinde arşivlenmektedir. Personel portalında aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi öğrenci veya personel araması yaptırabilirsiniz. Aramak istediğiniz kişinin adı, soyadı, numarası veya TC kimlik numarası ile arama yaptırabilirsiniz.

Arama sonucuna göre bilgilerini görmek istediğiniz öğrencinin isminin üzerine tıklayınız. Açılan ekranın adı; Öğrenci Detay Ekranıdır. Yetkiniz doğrultusunda bir öğrenci hakkında görmek istediğiniz tüm bilgiler burada yayınlanmaktadır. Burası gerçek anlamda “bilgi cennetidir” Öğrencinin kişisel, veli, sınav, finans, iletişim, ajanda, aktivite, sağlık, davranış, rehberlik, servis bilgilerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.  

İletişim bilgileri bölümünde öğrenci/velisine gönderilmiş, tüm SMS, ekran mesajı, duyuru ve bildirimler ayrı ayrı tasnif edilmiştir. Sorulduğu zaman hemen bakıp ilgili kaydı bulmak mümkündür. Sadece bu yıl değil, öğrencinizin okulunuzda geçirdiği süre içerisinde gönderilen tüm iletişim bilgileri kayıt altındadır. “Bana bilgi ulaşmıyor” diyen her kişiye, saniyeler içinde belgesiyle cevap vermeniz mümkündür.

Yeni Güncelleme ile Personellere Gönderilen Mesajlar da Sistem Üzerinden Takip Edilebilecektir.

Aynı öğrencide olduğu gibi personellere gönderilen mesajlar da sistem üzerinden izlenebilecektir. Öğrencide olduğu gibi incelemek istediğiniz personelinizin adı, soyadı veya TC kimlik numarasını arama kutusuna yazarak, Personel Ara ayarında arama yapınız. Arama sonucunda ekrana gelen personelin isminin üzerine tıklayınız. Açılan ekranın ismi “Personel Detay Ekranıdır” Açılan ekranda eğer yetkiniz varsa İletişim yazısının üzerine tıklayınız. Personelinize ulaşmış, tüm yazışmaların kayıt altına alındığını ve bu bölümden listelendiğini görebilirsiniz.

Galeri Beğenilince, K12NET Devamını Getirdi. Sadece fotoğraf değil, Artık videoları da Peş peşe Yayınlayabilirsiniz.

Geçen haftalarda bir etkinlik sonrasında onlarca fotoğrafı peş peşe Galeri bölümünde yayınlayabileceğinizi, bunu veli/  öğrenci portalında kullanabileceğinizi söylemiştik. Sizlerden tam not alınca bu çalışmaya videoları da ekledik. Sadece öğrenci / veli portalında olan bu çalışmayı, öğretmen ve personel portallarına da ekledik. 

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.   Özel sektör, gerçek hayattır. Özel sektörde kayırma, himaye etme olmaz,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor   Geçen hafta bilgisini verdiğimiz Başat Yayıncılığa ait 4,5,6,7,9,10,11.Sınıflara ait bir adet, 8 ve 12. Sınıflara ait, iki adet...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]