K12NET, Aynı Çoktan Seçmeli Sınav Gibi, Klasik Sınav da Yapıyor (Eğitim Haberi) 

18 Mart 2019

K12NET, Aynı Çoktan Seçmeli Sınav Gibi, Klasik Sınav da Yapıyor (Eğitim Haberi)

LGS, YGS, KPSS gibi ulusal sınavlardan dolayı optik kağıtlara işaretlenerek yapılan çoktan seçmeli sınav denemeleri, ülkemizde çok kullanılıyor. K12NET okul yönetim yazılım sistemlerinde  ise yıllardır çoktan seçmeli sınavlar yapabildiği gibi açık uçlu-klasik  / rubrik tipi sınavlar da yapabiliyor. Üstelik sorulara kazanım da tanımlayıp öğrenciye eksik olduğu konular, alt konuları birlikte bilgi haritaları olarak da gösteriliyor. 

İsterseniz bütün soruları klasik sorabilirsiniz. 

İsterseniz bazı soruları klasik, bazı soruları çoktan seçmeli sorabilirsiniz.

Hatta isterseniz, tüm soruları çoktan seçmeli olarak da tanımlayabilirsiniz.

Öğrenciye 40 Aldın, 70 Aldın Demek Yerine, Aşağıdaki Karneyi Vermek Ne Kadar Ayrıcalıklı? 

Klasik Sınav Tanımlama, Klasik Sınav Analizleri ve Raporları / 21 Mart Perşembe Saat 10:30

Yukarıda anlattıklarımızın çok daha fazlasını yukarıdaki satırda  ayrıntısını verdiğimiz online eğitimimizde bulabilirsiniz.

İletişim Modülü / 20 Mart Çarşamba, Saat 10:30

K12NET Okul yazılımını  kullanarak, 4 kanal üzerinden öğrenci-öğretmen ve personellerinizle çok güçlü iletişim kurabilirsiniz. Ekran mesajları, duyuru ve e-postaların kullanımı bedavadır. K12NET Mobile uygulama sayesinde aynı whatsapp,twitter gibi ÜCRETSİZ bildirimlerle sürekli iletişim halinde olabilirsiniz. Mesaj içeriklerini istediğiniz gibi hazırlayabileceğiniz gibi, sistemin gönderdiği otomatik SMS içeriklerinden de yararlanabilirsiniz. Kendi şablonlarınızı oluşturup, kendi iletişim gruplarınızı kurabilirsiniz.

Temel Tanımlar / (22 Mart Cuma, Saat 10:30)

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET, Türkiye’de özel okulların en çok tercih ettiği okul yazılımıdır. 17 Mart tarihi itibariyle 2320 özel okul müdürlüğü tarafından kullanılmaktadır. 15 Ocak 2019 tarihinden,  17 Mart tarihine kadar geçen sürede, yani  61 günde,  84 eğitim kurumu K12NET okul programına geçmeyi tercih etmiştir. 

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]