K12NET, 30 Haziran Günü, Büyük Kolaylık Sağlayacak!

13 Haziran 2022

K12NET, 30 Haziran Günü, Büyük Kolaylık Sağlayacak!

Okullarımız bizlere sürekli ihtiyaçlarını aktarıyorlar. 30 Haziran günü, LGS sonuçları açıklanacak. Her okul, kendi öğrencilerinin sonuçlarını görmek, ders başarılarını incelemek ve üzerinde analiz etmek istiyor. K12NET’in en sevdiği yenilikler, müşterilerine; 1- Zaman kazandıracak, 2- İş yükünü azaltacak, 3- Analiz yaptıracak işlerdir.

LGS ve Üniversite Tercih Programı / 16 Haziran Perşembe Saat 10:30

Bu eğitimde yukarıdaki yeni çalışmamızın ayrıntılarını anlatacağız. Liselere giriş ve üniversite tercih programımıza yeni eklenen özellikleri ve tercih zamanında sizlere sağlayacağı kolaylıkları göstereceğiz. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında K12NET, her iki tercih programını, hem kendi okullarına hem de, K12NET kullanmayan okullara ücretsiz olarak sunmaktadır. Buradan tüm eğitim kurumlarına tekrar duyuruda bulunmak istiyoruz. Başka bir tercih programı almayınız. K12NET’in ücretsiz tercih programından yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Ürünlerde, Ürün Sizsiniz!

Bu genelleme, birçok olay için geçerli olsa da, K12NET için kesinlikle geçerli değildir. K12NET tercih programlarında, cep telefonu-TC kimlik numarası gibi hiçbir özel bilgi istememektedir. E-postayla kayıt işlemi yapılmaktadır. E-posta doğrulaması da yapılmadığı için kullanıcılar, isterlerse gerçek e-postalarını bile girmeden işlemlerini yapabilirler. Birçok reklam ajansından, reklam alınması konusunda teklif alıyor, hiçbirini kabul etmiyoruz.

Ücretsizse, Kalitesiz Olma İhtimali Yüksektir.

Bu da genellenebilir bir bilgi olsa da, K12NET’in tercih programları için geçerli değildir. İçindeki bilgilerin doğruluğu – güncelliği – sistemin hızlı çalışması için sürekli yatırım yapıyoruz. Tercih programımız, kullanıcılarımıza gururla sunduğumuz bir hizmettir. Ürünümüze güveniyoruz, Merak edenler demosunu değil, aslını incelesinler. Bir şeyin aslını inceletmek; güven ister, inanç ister, çalışkanlık ister.  Bunların hepsi de, K12NET’de olduğu için tercih programlarımızın linklerini, yardım videolarıyla birlikte aşağıda yayınladık. “Demo – kısıtlı sürüm – sonra eklenecek – şimdi böyle ama sonra şöyle olacak” değil. Bugün bile en güncel haliyle, kullanılabilecek durumdadır.

LGS Tercih Programımızın Linki:

https://lgs.k12net.com/

Yardım Video Linki : https://www.youtube.com/watch?v=kaAH946Lo08&ab_channel=K12NETSIS

Üniversite Tercih Programımızın Linki:

https://osstercih.k12net.com/

Yardım Video Linki : https://www.youtube.com/watch?v=3wIoqCpQ0Tw

İlk Kurulduktan Sonraki Hız – Masa Üstü Yazılımlardan Bile Hızlı

Tercih programlarımız, İlk kurulurken sayarak bir kereye mahsus yükleme yapar. Ondan sonraki yüklemeler ve programın filtreleme özelliklerine lütfen dikkat ediniz. Örneğin üniversite tercih programında, Türkiye’de ön lisans ve lisans olmak üzere toplamda, 21 bin 215 bölüm bulunmaktadır. Puan türü filtresinden “Sayısal” bölümleri isteyiniz. Tıkladığınız an – bir saniye bile beklemeden 4 bin 818 bölüm karşınızdadır. Devam ediniz. Tüm filtrelemelerin jetski hızıyla çalıştığını kendiniz tecrübe ediniz.

Temel Tanımlar / 17 Haziran Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Şimdiden DUYURUYORUZ : Seminer Döneminde; 

22 Haziran Çarşamba günü saat 10:30’da / Ders Dağıtım Programı 

23 Haziran Perşembe günü saat 10:30’da / Öğretmen PORTALI

eğitimi yapacağız. Tüm okullarımızı bekliyoruz.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]