İşte Bu, K12NET Okullarının Gücüdür!

15 Kasım 2023

İşte Bu, K12NET Okullarının Gücüdür!

Bütün süreç,  K12NET Okullarının çok haklı soruları ile başladı.

  1. Farklı farklı yayınevlerinin denemelerini yapmak istiyoruz. Öğrencilerimizin farklı soru tiplerini görmelerini istiyoruz. Hiçbir sınavımızın datasını, yayınevi ile paylaşmak istemiyoruz.
  2. Ücretini ödediğimiz sınavların dijital bilgilerini de istiyoruz. Neden sınavın tanımını biz yapıyoruz? Neden cevap anahtarını, kazanımını, dönüşümünü biz giriyoruz? Neden üzerimize vazife olmayan başkalarının işini biz yapıyoruz?

3.802 özel okul ve dershane, yayınevlerine hep bir ağızdan, “Eğer satış yapmak istiyorsan, git K12NET ile entegre ol. K12NET sizden tek kuruş ücret istemiyor, üstelik bize tanımladığınız sınavı 3.802 kuruma da satma ihtimaliniz oluyor” dediler. Yayınevleri, hangi K12NET okuluna gitse hep bu sözü duydu. Satış yapacaklarsa bunun başka yolunun olmadığını sahada bizzat uygulamada gördüler.

Artık Daha Fazlası Olacak

Birlikte çalışmanın faydasını gören, ticaretlerine olumlu etki yaptığını fark eden Çalışkan Yayınları, geçen yıl soruların çözümlü videolarını sisteme eklemeye başlamıştı. Bu çalışmayı geçen yıl özel olarak duyurmuştuk. Şimdi de Paraf Yayınları aynı çalışmayı yapmaya başladı. Bütün yayınevlerine eşit mesafede olan K12NET, şimdi de Paraf Yayınlarının reklamını yapıyor. Kim K12NET okullarına hizmet ederse, onun adını duyurmayı görev sayıyoruz.

Tam 39 Yayınevi İle Çalışıyoruz.

https://k12net.com/yayinevleri/ Birlikte çalıştığımız yayınevlerine işbirlikleri nedeniyle teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bu listede olmayıp, bizimle çalışmak isteyen her yayınevine de kapımız açıktır. 3.802 kurumla çalışma imkanı sağlayan K12NET, yayınevlerinden tek kuruş ücret talep etmemektedir. Eğer sizler, K12NET ile entegre olmayan yayınevleri ile çalışmama kararını sürdürürseniz, bugün 39 olan yayınevi sayısını çok daha artırabiliriz.

3.802 Özel Okul/ Kursa Hizmet Veriyoruz.

Her pazartesi günü sayım yapıyoruz. Geçmişte bizimle çalışmış ama bir sebepten bizimle çalışmaktan vazgeçmiş okulları saymadan, sayılarda, görselliklerde yalana dolana başvurmadan, algı oyunları yapmadan çalıştığımız kurumların listesini tek bir sayfada, alfabetik sırayla olduğu gibi sıralıyoruz. https://k12net.com/atlas-yazilim/referanslarimiz/

Yalan Söylemediğimiz İçin Her Türlü İstatistiği Korkusuzca Yayınlıyoruz!

Aşağıdaki grafikteki noktalar, yıllardan beri her hafta yapılan bir ölçümü gösteriyor. Okla gösterdiğimiz kısımdan daha iyi anlaşılacağı gibi grafiğin kalın çizgisi yüzlerce ölçüm noktasını gösteriyor. Her yıl müşterilerimiz, bizi zirvede tutarak, bizleri onurlandırıyor. Grafiğin bir numarası, önce salgın, sonra ekonomik sıkıntılar, sonra büyük bir zincir eğitim kurumunun kendi yazılımını yapması nedeniyle düz bir çizgi çekişimizi gösteriyor ama 2 numara tekrar bir yükselişin habercisi gibi görünüyor.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]