İmalatçı Araba Firması ile K12NET Arasındaki Fark (Eğitime Davet)

30 Eylül 2019

İmalatçı Araba Firması ile K12NET Arasındaki Fark (Eğitime Davet)

Bir araba imalatçısı, arabasını sattıktan sonra sürücünün kullanım şeklinden sorumlu değildir. Arabayı çukura düşürmüş, duvara çarpmış, bu konularla imalatçı firma ilgilenmez. K12NET’de ise süreç neredeyse satış yaptıktan sonra başlar. Satın alan eğitim kurumuna özel bir danışman atanır. Bu danışman, K12NET’in 19 modülünü öğretmek için ciddi çaba harcar. Bu işlemi sadece bu yıl satın alan müşteriler için değil, tüm müşterilere daha etkin kullandırmak için sürekli organizasyon yapar.

http://tanitim.k12net.com/sub/

Yukarıdaki linki açtığınızda ekrana iki bölüm gelir. İlk bölüm, sistemi kullanabilmeniz için gerekli temel tanımlamaları içermektedir. İkinci bölüm ise, okulunuza katma değer sağlayacak, işlerinizi kolaylaştıracak modülleri içerir. İkinci bölümdeki modüllerden ne kadar çok kullanıyorsanız, K12NET’i o kadar verimli kullanıyorsunuz demektir.

44 Bin, Birer, Birer 31 Günde Sayılır.

Bol Fonksiyonlu K12NET Etüt Modülü Eğitimi / 3 Ekim Perşembe Saat 10:30

K12NET, sisteminde etüt tanımlamalarını bir kere yaparsanız, tek bir personel görevlendirmeden sistem üzerinden binlerce etüt dağıtırsınız, haberiniz bile olmaz. Bunun belgesini aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Bir okulumuz, geçen öğretim yılında, tek bir okul müdürlüğünde, 44.701 adet etüdü, K12NET sistemi üzerinden organize etmiş. 44 bini tek tek saymaya kalksanız, kesintisiz 433 saatte veya 31 günde sayabilirsiniz. Aynı coğrafya, aynı eğitim sisteminde, bir kurum, 44 bin adet etüt atayarak etkin bir biçimde kullanırken, öbür okullarımız neden kullanmasın ki?

K12NET hem okulun, hem öğretmenin, hem öğrencinin ders programını ve etüt programlarını bildiği için her zaman en doğru zaman dilimlerine etüt atamanızı sağlar.

Gelin, bu öğretim yılında K12NET’in etüt modülünü sizler de etkin bir biçimde kullanınız. İşler iyi iken hiç sorun olmayan durumlar, işler sorunlu hale geldiğinde başka bir boyut alır. Bir veli, “çocuğumun başarısını artırmak için ne yaptınız?” diye sorduğunda, bir saniye içinde öğrencinin detay ekranına gidip 

Günü, dakikası, saati ile yaptığınız çalışmaları belgeleyebilmelisiniz. Bu kadar hızla bilgi veremezseniz, söylediğiniz sözün tavı kaçar. İhtiyacı olan bütün kurumlarımızı online, ücretsiz, her okul kendi yerinde eğitimlerimize davet ediyoruz.  (Yardım video numarası :  Etütler 16 serisi videolar)   

Temel Tanımlar /— 4 Ekim Cuma Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. (Yardım video numarası :  Temel Tanımlar 1 serisi videolar)  

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek destek@k12net.com adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Tuhaf Gelen, Zor Gelen Hiçbir Durumu Kabullenmeyiniz.

Kullanıcılar bazen bilgi eksikliğinden dolayı yanlış yöntemlerle işlerini yürütüyorlar. Birkaç saniyede yapılacak işleri yapmak için bazen saatler, hatta günler harcadıkları oluyor. Bu durumda hemen [email protected] adresine mail göndermeli veya 0-312.299.23.13 numaralı telefondan bilgi almalısınız. K12NET’i en iyi kullananlar, zannedilenin aksine bilgisayar kullanmayı iyi bilenler değil, K12NET ekibi ile güçlü iletişimde bulananlardır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]