GPS Bahane, K12NET’in Servis Takibi Şahane

19 Ekim 2017

GPS Bahane, K12NET’in Servis Takibi Şahane

K12NET’i etkin kullananlar bilir, K12NET, bir okulun eli ayağıdır, yapmadığı iş yoktur. 19 modülünde, yüzlerce fonksiyon çalışır. Yıllardır öğrenci başı ücretle fiyatlandırılıyor. Eylül ayı itibariyle de K12NET’in ücreti, öğrenci başı KDV Dâhil 13,5 Liradır. Piyasada sadece servisleri takip eden servis takip yazılımları bulunuyor. Tek bir iş yapıyor ve öğrenci başı 10-15 Lira ücret istiyorlar. “Niye bu kadar pahalı?” diye sorduğunuzda da, uydu ile konuşan GPS donanımı, diğer özel aparatlar deyince, yüksek ücretlerinin sebeplerini açıkladıklarını sanıyorlardı. Ta ki, K12NET bu olaya el atıncaya kadar.

Hepimizin cebindeki akıllı telefonlar, en yakın baz istasyonu aracılığı ile zaten uydu ile bağlantı halinde. Şoförlerin akıllı cep telefonlarının GPS’den farkı yok ki, 3-4 metre yanılma payı ile zaten herkesin nerede, hangi konumda olduğu biliniyor. Öyleyse okul yöneticileri, servis şoförlerini tanımlar, güzergâhlarını girer, güzergâhlardaki öğrencileri ilgili servislere atarlarsa tanımlama işlemi bitmiş olur. Servis şoförü yolculuğa başlarken, K12NET Mobil uygulamasını açar, zaten tanımlı güzergâhlardan gideceği güzergâhı seçer, yolculuk başlar, servisteki tüm çocukların anne babalarına üç saniyede bir, konum bilgisi gider, çocukların evlerine 450 metre kala servisin yaklaştığı bilgisi bedava bildirim olarak velilerin cep telefonlarına düşer. Servis dönüş yoluna geçer, servis okula ulaştığında da tüm çocukların anne/babalarına servisin okula ulaştığı bilgisi ücretsiz bildirim olarak gider. Yazın sınırlı sayıda gerçek okul ortamında uygulama yapma fırsatı bulmuştuk, okullar açılınca denemek isteyen okulların sayıları bir hayli arttı.

Uygulama yapanların geri dönüşlerini dinliyoruz, ilk başlarda eksikliklerimiz, düzeltmemiz gereken yerler oldu. Hemen gereğini yaptık.  Geçen hafta aynı anda birden çok okula uyguladık. Hepsinden tam puan aldık.  Şuanda da geri dönüşler alıyoruz ama yaptığımız işten dolayı değil, çalışmayı daha güzel hale getirmek için artık yeni yeni öneriler geliyor. Örneğin servis içinde yoklama alınması isteniyor, kesin olarak yapılmalı, durakların haritada gösterilmesi, hangi durakta hangi öğrencilerin bineceğinin haritada gösterilmesi isteniyor. Bu ve buna  benzeyen onlarca istek var. Yazılım devimsel bir süreç. Başlarsınız, hep ileriye doğru devinerek gelişirsiniz. Yalnız bilinmeli ki, K12NET bu işin peşini bırakmayacak ve modülün en üst seviyeye gelmesi, okullarımızın ÜCRETSİZ bu hizmetten en güzel şekliyle yararlanmasını sağlayacağız.

K12NET, Servis Takip Modülünü, diğer servis şirketlerden çok daha güzel yapar. Nedeni ise çok açık. Tüm bilgiler zaten K12NET’de var. K12NET’in unu, şekeri, helva yapması gerekiyor. K12NET bu yıl içinde okullarına en güzel helvayı yedirecek.

20 Ekim Cuma günü saat 10:30’da Servis Modülünü online eğitimle anlatacağız. Eğitimlerimiz internet üzerinden olup, her okul kendi yerinden ÜCRETSİZ olarak katılabilir. Eğitime katılmak istediğinizi belirten bir e-postayı  [email protected] adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Çalışmamız hakkında bilgi almak isteyen tüm kurumlarımızı online eğitimimize bekliyoruz.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.   Özel sektör, gerçek hayattır. Özel sektörde kayırma, himaye etme olmaz,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor   Geçen hafta bilgisini verdiğimiz Başat Yayıncılığa ait 4,5,6,7,9,10,11.Sınıflara ait bir adet, 8 ve 12. Sınıflara ait, iki adet...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]