Geçen Sene Bu Vakitlerde, K12NET’de Adları Bile Yoktu!

7 Kasım 2022

Geçen Sene Bu Vakitlerde, K12NET’de Adları Bile Yoktu!

Geçen yıl, Kütüphane, Görev ve Kantin modülü olmak üzere 3 büyük modül ekledik. Geçen yıl bu vakitleri, daha adları bile yokken, bu yıl onlarca fonksiyonu yerine getiren, müşteri istekleri ile şekillenmiş haliyle modüllerimiz, müşterilerimize hizmet veriyor.

Kütüphaneciler En Çok Neyi Sevmez?

Kütüphane görevlisi için, en zor, en vakit alan iş, hangisi olabilir? Herhalde sıfırdan bir kitabın, demirbaş numarası, adı, konusu, baskı yılı gibi bilgilerini girmek, tanımlamak vakit alan, emek harcanması gereken tarafı olsa gerek. “K12NET bunları hiç girdirmese, bir tuşa basınca, kitabın tüm tanım bilgileri gelse nasıl olur?” diye düşündük. Bizce ezber bozan bir yenilik oldu. K12NET’de kütüphane görevlilerine kitap tanımlaması yaptırmıyoruz. Nasıl yaptığımızı 40 saniyelik videomuzda izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=xxgJAuQVfhI

Kütüphane Modülü / 9 Kasım Çarşamba, Saat 10:30

Kitapları tek tek veya topluca excelden kayıt ettik – öğrenci/veli, personellere dağıtmaya başladık. Hangi kitap kimde, ne zaman geri dönecek? Geciktiren var mı, varsa kimler geciktirmiş, sınıf seviyesine uygun kitaplar hangisi, kitabın konusu, evden K12NET’e girip, rezervasyon işlemleri, kütüphanecilerin alabileceği rapor ve analizler, hepsini bu haftaki online eğitimimizde bulabilirsiniz.

24 Kişiye Kadar; 2400 Dolar, Bugünkü Kurla 44 Bin Lira

Yöneticiler görev verir ve verdikleri görevlerin sonuçlarını takip etmek ister. 3. Kat öğrenci tuvaleti bölümünde girince sağdan 2. tuvaletin musluğu bozulmuş, Hasan bey musluğu tamir ediniz. Hafta sonu veli toplantısı var. Ayşe Hanım e-mail ile duyurusunu yapınız. Burak Bey siz de, web sayfasından duyuru geçiniz. Mehmet Bey, veliler için kuru pasta, limonata alınız. Zehra Hanım siz de, bu yapılması gereken işlemlerin istenildiği gibi yapıldığını kontrol ediniz. Görevler ve kontrol edenler. Bugün dışarıdan böyle bir yazılım almak isterseniz, 24 kişiye kadar 2400 Dolar. Bugünkü kurla 44 Bin Lira. “Ama bizim okulda 50 personel var.” diyorsanız o zaman iki katı daha ücret ödemeniz gerekiyor. K12NET’de ise, çıkarılan tüm yeni modüller paket fiyatının içinde. Ayrıca ücret istenmiyor. Yılda 500’ün üzerinde güncelleme çıkarıp, ayrıca tek kuruş ücret istemiyoruz.

Görev Modülü / 10 Kasım Perşembe Saat 10:30

Yukarıda anlattıklarımızın tamamını uygulamalı olarak online eğitimimizde anlatacağız.

Temel Tanımlar / 11 Kasım Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR. 

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Lütfen, Geçen Yılki Hataya Tekrar Düşmeyelim! (K12NET Hatırlatması)

Lütfen, Geçen Yılki Hataya Tekrar Düşmeyelim! (K12NET Hatırlatması) Kurumlarımız, K12NET dışında, “Raz-Plus, Okuvaryum, Brain, Foramind …” gibi daha onlarca kendi...

DEVAMINI OKU

K12NET için, 110 Bin Ne ki?

K12NET için, 110 Bin Ne ki? Cep telefonu ile optik okuma çalışmalarına geçen öğretim yılında başlamıştık, bu yıl müşterilerimizin kullanıma...

DEVAMINI OKU

K12NET’in Aralık Ayında Haberi Oldu.

K12NET’in Aralık Ayında Haberi Oldu. Geçen yıl Aralık ayıydı, kurumlarımızdan cılız bir istek geliyordu. Bize ihtiyaçlarını;“Bir grup veli, kayıt yenilemelerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]