Eyyy, K12NET! Bu Yıl Okulların İçin Ne Yaptın?

19 Temmuz 2022

Eyyy, K12NET! Bu Yıl Okulların İçin Ne Yaptın?

Özel sektörde her kurum, hizmet ettiklerine bir yıl boyunca neler yaptıklarını anlatmak zorundadır. Kendi başına anlatmak da yetmez, dinleyenlerin de ikna olması gerekir. İkna olduysa, bir yıl daha hizmet etme şansı elde edersiniz. Gücünüz sadece müşterilerinizden geliyor ve müşterilerinizden başka kimseye eyvallahınız yoksa, her yıl müşterilerinizi, İKNA etmek zorundasınız.

Bir Yılda 501 Adet Güncelleme Çıkarttık. 

Bazen bir rapora bir sütün ekledik, bazen bir ekrana yeni bir fonksiyon yükledik. Bazen de Nöbet Modülü, Kütüphane Modülü, Görev Modülü, Kantin Modülü, Turnikesiz-Kartsız Cep Telefonu ile devamsızlık alma gibi kendi başına koskocaman modülleri, belki de piyasa fiyatı, K12NET’in kendisinden bile pahalı yeni modüllerini kullanıma açtık.

Her yıl temmuz ayının ilk haftasında, bir yıl süresince çıkardığımız güncellemeleri bir liste yapar, müşterilerimizin bilgilerine sunardık. Aşağı doğru 500 satır yazıyı okumak zordu, anlayabilmek daha da zordu. Böyle bir liste sunuyorduk ama içimize de sinmiyordu. Yılın 5.Haftasında aklımıza bir fikir geldi. “Her hafta yaptıklarımızı 2-3 dakikalık videolara çekelim ve bunları her hafta yayınlayalım” diye karar aldık. Bir işi her hafta düzenli bir şekilde yapmak çok zordur. Buna rağmen yaz-kış-salgın-hastalık-enflasyon-hayat pahalılığı demeden, her hafta yerine getirdik. En önemlisi siz değerli müşterilerimiz tarafından beğenildi. K12NET sistemine giriş yaptığınızda sayfanın sağ üst köşesinde Yardım butonuna basınız. Haftalık Bülten (Yenilik Videoları) başlığına tıklayınız. Her hafta çıkarılan yeniliklerin birkaç dakikalık video anlatımını bulabilirsiniz. Geçen yıllardaki geleneğimizi de aynen devam ettireceğiz. K12NET ekran mesajları ekinde, 501 adet güncelleme excel listesini bulabileceksiniz.

Bu Yıl 135 Seans Online, Ücretsiz Eğitim Verdik.

Bu öğretim yılında 43 farklı konuda, 135 seans online eğitim verdik. “Öğrenci nasıl tanımlanır, öğretmen nasıl tanımlanır, ders-şube nasıl tanımlanır” gibi en temel bilgileri, TAM 41 KEZ, farklı günde anlattık. Anlattığımız tüm eğitimleri de sonradan izlenebilsin diye videoya çektik. Hafta içi 09:00-18:00, cumartesi günleri 09:00-17:00 saatleri arasında, öğlen araları da dahil mesai yaptık. 0-312-299.23.13 numaralı telefondan arandığımızda “bilmem kaçıncı sıradanız” dedirtmeden,  çoğu zaman sırasız telefonlara çıktık. [email protected] adresine gönderilen maillere anında cevap verdik.

Son Sözü Müşteri Söyler…

Bizim ne yazdığımız, ne anlattığımız önemli değil. Son sözü müşteri söyler, ne söylerse de güzel söyler.

Temel Tanımlar / 22 Temmuz Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]