En Popüler Eğitimler, K12NET’de…

23 Ağustos 2021

En Popüler Eğitimler, K12NET’de…

Yeni öğretim yılı başlarken, en çok ihtiyacınız olduğunu tahmin ettiğimiz, 4 konuda eğitim yapacağız. Bütün yaz neredeyse bu konuları öne çıkardık, eğitimler yaptık, eğitimlerin videolarını paylaştık. Bir kere daha canlı eğitim yaparak, özellikle daha önce eğitimi izlemiş, aklında sorular oluşmuş, tam anlayamamış, bir yere kadar gelmiş ilerleyememiş müşterilerimize yardımcı olmak istiyoruz.

Yeni Yıla Geçiş İşlemleri /24 Ağustos Salı, Saat 10:30

Geçen öğretim yılına veri girişi yapmış okullarımız, birkaç tuşa basarak, sistemlerini yeni yıla geçirmeleri gerekmektedir. Özellikle geçen yıl okulunuzdan ayrılmış personellerinizin görevlerinin iptal edilmesi gerekmektedir. Tüm ayrıntıları, eğitimimizde bulabilirsiniz.

Ders Programı Yapma / 25 Ağustos Çarşamba, Saat 10:30

Bu eğitime katılmak isteyen katılımcıların, K12NET giriş yaptıklarında sayfanın sağ üst köşesindeki Yardım yazısına tıklamasını ve Güncel Eğitim Videoları bölümünden 114 ve 115 numaralı eğitimleri izlemelerini öneriyoruz. Bu eğitime, videoları izlemiş, bir miktar egzersiz yaparak katılmış olursanız, Çarşamba günü yapacağımız eğitimden en üst seviyede yararlanmış olursunuz. Ders programı yapmak isteyen okullarımızın, şubelerine dersleri, öğretmenleri ve haftalık ders saatlerini atamış olmaları gerekmektedir. Şubeler ekranına gittiğinizde Dersler ve Öğretmenler sütununda veriler girilmiş olmalıdır. Şubeye öğrenci atandığında ise, öğretmenler kendi öğrencilerini görmeye başlayacaklardır. Bu bölümler eksikse öğretmen, K12NET programını kullanmak isteseler bile kullanamazlar. Şimdilik bu 3 sütunun eksiksiz olması gerekmektedir.

Öğretmen Portalı Eğitimi / 26 Ağustos Perşembe, Saat 10:30

Eğitimi, Microsoft-Teams üzerinden yapacağız. 300 adet katılımcıyı misafir etme hakkımız bulunuyor. Okullarımız ister, birkaç görevli tayin edip, öğretmen eğitimini nasıl yaptığımızı izler, sonrasında bu görevliler, kendi öğretmenlerine, kendileri eğitim verirler, isterlerse; okullarımız öğretmenlerimizi bir toplantı salonunda toplar, projeksiyona yansıtır, bizzat öğretmenler, K12NET personelinin eğitimini dinlerler. Katılmak isteyenler, okul adını ve ilini yazarak [email protected] adresine mail göndermeleri gerekmektedir. İlk başvuran, 250 katılımcıyı eğitimimize davet edeceğiz. Eğitim için birden fazla alternatifiniz var. İsterseniz  canlı eğitime katılmadan, istediğiniz gün, istediğiniz saatte izlemeniz için iki video yönlendirebiliriz. Hesabınızla, K12NET’e giriş yaptığınızda, sağ üst köşede Yardım bölümünde, Güncel Eğitim Videoları, Temel Seviyede Öğretmen Eğitimi (117), İleri Seviyede Öğretmen Eğitimi (119) numaralı videoları izleyebilirsiniz.

Temel Tanımlar / 27 Ağustos Cuma, Saat 10:30
Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.
Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin, hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine, bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]