Eğitimler

K12NET yazılımı geliştirilirken, tüm ara yüzlerin bütünlük içinde olması ve ayni mantıkla çalışması sağlanmıştır. Bu sayede kullanıcıların sisteme uyum sürecinin kısaltılması ve eğitim ihtiyacının asgariye düşürülmesi hedeflenmiştir. Ayrıca sistem içerisinde bütünleşik olarak sunulan yaklaşık 15 saatlik sesli eğitim videoları ve adım adım uygulama kılavuzları aracılığıyla kullanıcılar istedikleri herhangi bir modül hakkında anında bilgi sahibi olabilirler. Bunların dışında, sisteme yapılan güncellemeler ve hazır bulunan modüller hakkında online eğitim toplantıları da düzenlenmektedir. Kullanıcılarımız dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar bu eğitimlere internet üzerinden katılabilmektedir. İnteraktif bir şekilde gerçekleştirilen bu eğitimlerde sorularını sorup, görüşlerini paylaşabilirler. Online eğitim programları hakkında kullanıcılarımız K12NET hesaplarına atılan mesajlarla ve e-postalarla bilgilendirilmektedirler. Ayrıca ilgili tarihler ve eğitim programları web sitemizde ve sosyal medya aracılığıyla duyurulmaktadır.

14 Mart Haftasında K12NET Eğitimleri (Etüt, Davranış, Sağlık Eğitimi)

16 Mart Çarşamba Saat 14:30- Etüt Modülü

Eğitimin vazgeçilmezi “telafidir”. Hangi öğrencilerin hangi konuda eksiği var, eksiği olan öğrencilere ne zaman, nerede, hangi öğretmenler destek olacaktır? Destek hizmetini verirken, her öğrenciye adaletle yaklaşılması, aynı imkânlardan yararlandırılması gerekmektedir. Öğrencilerin aldıkları bu hizmetin kayıt altına alınması, gerektiğinde hemen istatistiğe dönüştürülmesi gerekmektedir. Bu eğitimde anlatılanları, 16 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz. 

17 Mart Perşembe Saat 14:30- Davranış Modülü Eğitimi

Özel okulcu, gözlemlenen her durumdan bir sonuç çıkarır. Özel okulculuğun farkı olarak bunları karnelere-belgelere  dönüştürür. Belli aralıklarla, anaokulu karnesi, yorum karnesi, yeterlilik karnesi, rubrik karnesi gibi içeriğini tamamen kendisinin düzenleyebileceği evraklar haline getirir.  Bu eğitimde anlatılanları, 20 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz. 

18 Mart Cuma Saat 14:30- Servis Modülü Eğitimi

Sabahleyin babasının evinden okula giden öğrenci, akşamüzeri okul bittiğinde babaannesinin evinde kalabilmektedir. Yani servisler, farklı güzergâhlarda seyahat etmektedirler. Hangi güzergâhta, hangi servisler, hangi serviste hangi öğrenciler bulunmaktadır? İstenilen güzergâhta, istenilen servisteki öğrencilere, velilerine tek bir hareketle SMS gönderilebilmektedir. Bu eğitimde anlatılanlar için [email protected] adresinden yazılı doküman isteyebilirsiniz.

Eğitimlerimiz internet üzerinden online, ücretsiz, herkesin kendi okulundan katılabileceği etkinliklerdir. Katılmak isteyenlerin sadece [email protected] adresine mail göndermesi yeterlidir.

Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]