Daha Zaman Varken, Henüz İpler Elinizdeyken, K12NET Uyarıyor!

7 Mart 2024

Daha Zaman Varken, Henüz İpler Elinizdeyken, K12NET Uyarıyor!

Yayınlar konusunda, önümüzdeki yıl için karar vermeniz gerekiyor. Hangi yayınevinden, hangi deneme sınavı alacaksınız? Bu şuan için o kadar önemli bir karar ki, şimdi ipler sizin elinizde, şuan güç sizde. Karar verdikten sonra söylediklerinizin etkisi ya hiç olmuyor, ya da çok az oluyor. Öyleyse bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz.

1-    Okulunuza farklı farklı yayınlar almak istiyorsunuz. Hangi yayını alırsanız, sınav tanımı yapılmış, cevap anahtarı girilmiş, kazanımı, kitapçık dönüşümü yapılmış olmalıdır. Bu yayınevlerinin sizlere sağladığı bir lütuf değil, yayınevlerinin asli görevidir.

2-    K12NET, bütün yayınevlerine kapısını açıyor, sisteminin alt yapısını ücretsiz olarak sunuyor. Prim, aidat, yıldat vb. hiçbir isimde yayınevlerinden tek kuruş istemiyor. K12NET’in en büyük kazancı, okullarımızın / kurslarımızın yaşadığı kolaylıktır.

3-    4 Mart Pazartesi günü sayım sonuçlarına göre, K12NET’i kullanan 3.959 kurum bulunuyor.  Yayınevleri sadece kendi müşterilerine değil, K12NET’in tüm okullarına/kurslarına ulaşabilirler. Bunun için web sitemizden yayınevlerini tanıtıyor konu ile ilgili duyuru ve ekran mesajları ile bilgilendirmeler yapıyoruz. Bu tanıtımlar, yayınevlerine önemli bir ticaret kapısı açıyor. Yayınevleri bizle zorla değil, birlikte çalışırken, kazanmanın mutluluğu ile birlikte oluyor.

4-    Bütün bu imkânlara rağmen, K12NET ile entegre olmayan yayınevleri ile ÇALIŞMAYINIZ. Şuan imzayı atmadan önce bu güce sahipsiniz. “Git. K12NET’e entegre ol, öyle çalışalım” derseniz ve bunu 3.959 kurum koro şeklinde söylerlerse, birlikteliğin gücünü uygulamalı göstermiş olursunuz.

5-    Milli Eğitim Bakanlığı, bugünlerde yeni müfredatı açıklayacak. Buna bağlı olarak kazanımlar da güncellenmiş olacaktır. Bu değişiklik, standart oluşturmak için önemli bir fırsat olacaktır. Yayınevlerinden bazıları “bizim kendi kazanımımız var” diyor. K12NET’de dahil, kimsenin kendi kazanımı olamaz.  Bu ülkede tek geçerli kazanım listesi, Talim Terbiye Kurulu’nun yayınladığı kazanım listesidir. Hepimizin ona uyması gerekmektedir. MEB kazanımlarını bire bir kullanmayan yayınevleri ile çalışmayınız.

6-    Ücretini ödediğiniz sınavın dijital tanımının, MEB kazanımlarına göre yayınevleri tarafından hazırlanması yardımseverlik değil, ücreti karşılığında yerine getirilen bir görevdir. Bu görevi yerine getirmeyen yayınevleri ile çalışmayınız.

7-    Tüm bu uyarılara rağmen, görevini yerine getirmeyen yayınevleri ile çalışırsanız, başkasının işini siz yapmış olursunuz. Göreviniz olmadığı halde başkasının işini yaparak siz yorulmuş olursunuz. Üstelik eve giderken yaşadığınız yorgunluk duygusuna rağmen, yaptığınız işin hiçbir katma değeri, okulunuza sağladığı bir fayda da bulunmamaktadır.

Birlikte Çalışma Mutluluğunu Yaşadığımız Yayınevlerimizin Listesi

https://k12net.com/yayinevleri/ linkinde çalıştığımız yayınevlerinin listesini bulabilirsiniz. Bunun dışında yayını beğendiğiniz ama listede olmayan her yayınevi ile ÜCRETSİZ çalışmaya hazırız.

K12NET’in 4 Bin Olmasına, 41 Kurum Kaldı

Ocak ayında 79 kurum, Şubat ayında da 73 kurum daha K12NET’li olmaya karar verdi. 4.000’e sadece 41 kaldı. 3.959 kuruma hizmet vermenin, yıllardır pazar lideri olmanın gururunu yaşıyoruz. Çalışarak ve sürekli üreterek bu onura layık olmaya çalışıyoruz.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]