Canlı Derslere Hiç Başlamayanlar, K12NET Emrinizde!

30 Nisan 2020

Canlı Derslere Hiç Başlamayanlar, K12NET Emrinizde!

Milli Eğitim Bakanlığı, tahmin ettiğimiz gibi, 31 Mayıs’a kadar okulların açılmayacağını ilan etti. Ümitlerimiz, Haziran ayında okullarımızın açılması yönünde ama muhtemelen bu öğretim yılının kapandığını düşünüyoruz.

Bizzat Sizin Söylediğinizi Aktarıyoruz.

Aynı okullar açıkmış gibi hizmet veren okulların, özel öğretim kurslarının kendi ifadelerini aktarıyoruz. “Velilerimiz samimi çabalarımızı görüyorlar. Taksitleri eskisi kadar düzenli alamasak da hala tahsilat yapabiliyoruz, yapamadıklarımız da ilk düzelme belirtisinde ödemeyi hazır olduklarını” söylüyor. Demek ki,  bu sıkıntılı günlerde velilerimizi, öğrencilerimizi yalnız bırakmayacağız. İşlerimizi aynı okul açıkmış gibi sürdürmeye çalışacağız.

Henüz canlı ders vermeye hiç başlamamış veya bu dönemde K12NET’i verimli kullanamamış tüm müşterilerimize destek vermeye, yeniden anlatmaya, yeniden öğretmeye talibiz. “Daha önce kullanmadım veya kullandım ama yeterli olmadı. Bana yardım ediniz” diye [email protected] adresinden mail gönderen her kurumumuz ile özel olarak ilgileneceğiz.

Bize göre;

1-   Öğretmenler, kendi şubelerine canlı ders vermelidir. Bunun için istediğiniz canlı toplantı programlarını kullanabilirsiniz. K12NET, öğretmene, derse veya dersliğe göre canlı toplantı linklerini bağlayabilirsiniz.

2-   Öğretmenlerimiz veya okul yönetimi ödev verebilir, verdikleri ödevleri kontrol etmek için, öğrencilerin ödevleri geri yüklemelerini isteyebilir, ödev kontrolü yapabilirsiniz.

3-   8 Yayınevinin hazırlamış olduğu, 161 Deneme sınavını, ücretsiz online sınav olarak kullanabilirsiniz.

4-   Online sınavların ödev kontrollerini sisteme otomatik yaptırabilirsiniz.

5-   Başat Yayıncılığa ait 2154 Yaprak testi, ücretsiz online test olarak kullanabilirsiniz.

6-   8 yayınevinin hazırlamış olduğu bu yayınları kullanmak istemiyorsanız, istediğiniz bir yayınevinin de sınav soruları elinizde hazırsa, öğrencilerinize bu soruları gönderebilir, aynı optik kağıda işaretler gibi sınav olmalarını sağlayabilirsiniz.

7-   Hazır yayınları kullanmak istemiyorsanız, kendi sorularınızla online sınavlar yapmak istiyorsanız, K12NET soru editörünü kullanarak, kendi soru bankanızı oluşturabilirsiniz.

8-   Öğretmenlerimiz kullanacakları ders materyallerini, ders programlarıyla ilişkilendirebilirler. Yeni açtığımız Konular modülünü kullanabilirsiniz.

9-   Haftalık dersleriniz gibi etüt çalışmalarınızı da canlı ders linklerinden, K12NET üzerinden yönetebilirsiniz.

10- Ekran mesajı, duyuru, e-posta gibi ücretsiz K12NET iletişim araçlarını etkin bir biçimde kullanabilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinden SMS gönderimi de yapabilirsiniz.

11- Geçen hafta tanıtımını yaptığımız son düzenlemelerini yerine getirdiğimiz öğretmenlerimizin hiçbir yöneticiye / ölçme değerlendirme uzmanına ihtiyaç duymadan (şimdilik) çoktan seçme tipleriyle, sınav oluşturma /online sınav yapma fonksiyonlarını  4 Mayıs haftasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

12- 2017 yılında ARGE’ sini yaptığımız ama bugüne kadar yaygın kullanılmamış olan K12NET Dijital Kağıt Uygulamasını son bir aydır sizlerden gelen geri bildirimlerle geliştirmeye devam ediyoruz.

13- Ön kayıtlarınızı alabilir, kayıt yenileme işlemlerinizi, K12NET sistemi üzerinden yürütebilirsiniz. Kayıt yenileme veya ön kayıt işlemleri, sizlere ücretsiz bildirim ile iletilmektedir.

Uzaktan öğrenme adına yukarıdaki hizmetleri okulunuza sunma konusunda göreve hazırız. Bizlere [email protected] adresinden veya 0-312.299.23.13 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]