Bugün, K12NET’in Verdiği Sözleri Tutma Günüdür.

20 Temmuz 2022

Bugün, K12NET’in Verdiği Sözleri Tutma Günüdür.

Okullar açıkken defalarca şu sözleri verdik.

♦Kaliteli

♦Doğru

♦Çok fonksiyonlu

♦Çok hızlı

“LGS ve Üniversite tercih programlarını yapacağız ve sosyal sorumluluk projesi kapsamında, K12NET kullansın veya kullanmasın hiç kimseden ÜCRET almayacağız.”

YÖK, dün provalı kılavuzu yayınladı, hemen tüm bilgileri güncelleyip, sistemizi kullanılabilir hale getirdik. YÖK, Kılavuzun son halini bir kere daha yayınlacak, yeniden aynı işlemleri yapıp, bir kere daha güncelleme alacağız.

Tercih Programımızın Adresi:

https://osstercih.k12net.com/

Kullanımı Öğrenmek İçin Yardım Videomuz:

https://www.youtube.com/watch?v=3wIoqCpQ0Tw&ab_channel=K12NETSIS

Bir Seferde 22.502 Bölüm Yüklenecek.

Program ilk açıldığında, ön lisans ve lisans olmak üzere 22.502 bölümü yükleyeceğiz. Önden yüklemeli çalışan sistem, ilk açılıştan sonra, masaüstü yazılımlardan bile hızlı çalışacak. Sistemin hızı, şaşkınlık yaratacak.

K12NET İzlemeyi Seviyor – Tam 8 Yıllık Karşılaştırmalı Veri

K12NET öğrenci takip etmeyi, başarı izlemeyi, yıllara göre gelişimi takip etmeyi seviyor. Üniversite tercih programında da bu alışkanlığımızı devam ettirdik. 2016 yılından bu zamana, tam 8 yıllık veriyi tutarak, bölümlerin yıllara göre durumunu izleyebiliyorsunuz.

Yardım Videosunu İzlemek Neden Önemli?

Tercih programının içinde işleri öyle kolaylaştırıcı fonksiyonlar var ki, yardım videomuzu izlemez ve özellikleri fark etmezseniz, saatleriniz boşa gidebilir, örneğin öğrencilerin sınav sonuçlarını çok kolay bir biçimde seç-kopyala-yapıştır yöntemleri ile saniyeler içinde yapabilirsiniz. Bu özelliği bilmez, elle girerseniz, sanıyoruz bir öğrenci için, 15 dakika veri girişi yapmanız gerekebilir. Videoyu izleyenler, tercih programımızı bilerek kullanırlar. Video izlemek, zaman kaybı yaratmaz, aksine zaman kazandırır.

Programımız Ücretsiz, Ama Ürün Siz Değilsiniz!

Ücretsiz ürenler için söylenen, çoğu zaman da doğru olan bir laf vardır. “Ürün bedavaysa, asıl ürün sizsiniz!” Bu söz, K12NET için kesinlikle doğru değildir, hiçbir kullanıcımızı ürün olarak görmedik. TC Kimlik, cep telefonu gibi bilgileri kesinlikle istemiyoruz. Tercih sepetlerini ayırmak için e-posta adresini istiyoruz ama e-posta doğrulaması yapmadığımız için, güvensizlik yaşayabilecekler için, gerçek olmayan e-posta adreslerinin girilmesine imkan sağlıyoruz. Kaç tane ajans, reklam konusunda başvurduysa, hiçbir reklamı kabul etmedik. Özetle amacımız öğrencilere, eğitimcilere sadece, karşılıksız hizmet etmektir.

K12NET Açacak, Sorumluluğu Almak İsteyenler Kapatacak!

K12NET Açacak, Sorumluluğu Almak İsteyenler Kapatacak! Teknoloji ilerledikçe, sahtekârlıkların şekilleri de değişip, daha karışık hale geliyor. K12NET’de bir kimsenin kullanıcı...

DEVAMINI OKU

K12NET, Reklam Konularını Neden Sona Bırakıyor?    

K12NET, Reklam Konularını Neden Sona Bırakıyor?              “Kantin modülünüz var mı?” diye soranların büyük bir kısmı, hemen arkasından şunları yapabiliyor...

DEVAMINI OKU

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]