Böyle Günlerin Dostuyuz. K12NET Olarak Göreve Hazırız.

14 Nisan 2021

Böyle Günlerin Dostuyuz. K12NET Olarak Göreve Hazırız.

Aylardır, sinyallerini aldığımız uzaktan eğitim süreci tekrar başlıyor. K12NET Olarak her türlü göreve hazırız. Uzaktan eğitim adına ne yapılması gerekiyorsa, bütçenizden tek kuruş çıkarmadan, ek maliyetler getirmeden, başka programlara ihtiyaç hissetirmeden, fırsatçıların eline düşürmeden, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere görevimizin başındayız.

Akşam saatlerinde kabine kararları açıklanınca, dostlar alışverişte görsün diye de, bu yazıları yazmıyoruz. Aylardır hazırlıklarımızı sizlerle paylaşıyoruz.  7 Ocak Perşembe günü, sizleri şöyle bilgilendirmiştik: “İkinci dönemin başlamasına tam 40 gün var. Bulunmaz fırsat, gelin size uzaktan eğitimin tüm fonksiyonlarını öğretelim” çağrısında bulunmuş, eğitimler yapmıştık. 13 Ocak Çarşamba günü tekrar bir hatırlatma yaptık. “Artık 40 günümüz yok. 34 günümüz kaldı. Başlamak için bir mailiniz yeter” diye yazmıştık. 2 Şubat Perşembe günü “40,34 derken 15 günümüz kaldı. Bu son fırsat olabilir” diyerek, son uyarıda bulunmuştuk. Bu uyarılarımızı o günlerde dikkate alanlar, eğitimlerimize katılarak hazırlıklarını tamamladılar.

Geçmiş Geride Kaldı – Ya Şimdi?

Hazırlıklarını yapamamış, o an için ilgilenmemiş ama şimdi ihtiyacı olan kurumlarımız varsa, “Biz 3 kere duyurduk. Görevimizi yaptık”, diyerek kenara çekilemeyiz. K12NET’e ihtiyacı olanlar varsa; duymazdan, görmezden gelemeyiz. Görev başa düşünce, buharlaşıp ortadan kaybolanlardan da olamayız.

Perşembe Gününe Kadar İzin Verilmişken

Kararların uygulanması için Perşembe gününe kadar izin verildi. Arada bir Cuma günü var. Sonra hafta sonu… Yani zorlamalı 5 günümüz var. Kolları sıvayıp, 5 günde sistem hazır edilebilir.

Her şeyi İki Videoya Sığdırdık

1 . Videoda;
a. Canlı Ders Linklerinin Haftalık Ders Programında Gösterimi
b. Devamsızlıklar
c.  Konular: Öğretmenler, ders içeriklerini ve ders tekrarlarını haftalık programa işleyecekler.
d. Her canlı toplantı programı ile entegreyiz ama Microsoft Teams ile daha derin bir entegrasyona sahibiz. Microsoft Teams entegrasyonun ayrıntıları

2 . Videoda;
a.
 Ödevler + Dijital Kağıt Uygulaması
b. K12NET Birlikte çalışan Yayınevleri
c. 3 Yöntemle Online Sınavlar, Soru Editörü
d. Öğretmen Portalından Yapılan Küçük Sınavlar

Bu iki videomuzu, K12NET ekran mesajı üzerinden bugün tekrar göndereceğiz. İhtiyacı olanlar, hemen videolarımızı izlesinler. İzlediklerini uygulamaya başlasınlar. Uygulama sırasında takıldıkları bir yer olursa, 0-312-299.23.13 numaralı telefonlarımızdan veya [email protected] mail adresimizden bizlere ulaşarak sorularını sorsunlar.

Göreve hazırız. Özel okulcular olarak en güzel şekliyle bu dönemde de öğrencilerimiz için her şeyi yapacağız. “Eğitim internetten verilecekse okul fark etmez” diyenlere kaliteyle, üretimle cevap vereceğiz.

K12NET, Okulunuza Yeter. 

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]