Ara Tatile Girerken, Karneler K12NET’den (Eğitim Duyurusu) 

21 Ekim 2019

Ara Tatile Girerken, Karneler K12NET’den  (Eğitim Duyurusu)

Davranış Modülü Eğitimi / 23 Ekim Çarşamba Saat 10:30

Birinci dönem ara tatili, 18-22 Kasım tarihleri arasında olacak. Öğrencileri tatile gönderirken aklınıza gelen her türlü gözlemenizi, K12NET’de karne haline getirebilirsiniz.

Aşağıdaki resimde gösterdiğimiz her rakam, sizler tarafından değiştirilebilen bilgilerdir. 1- Vereceğiniz karnenin adını 2- Gözlem yaptığınız ana konuyu, 3- Bu ana konuya bağlı alt konuları 4- Gözlem yaptığınız maddelerin işaret ve simgelerini 5- Gözlem yaptığınız maddelerin derecelendirme sıfatlarını, kendiniz istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. 

Ve geçen yıl çıkardığımız önemli bir güncelleme ile karnenin görsel temasını tamamen kendinize özel hale getirebilirsiniz. Örneğin “yukarıdaki resimdeki gibi bir tasarım, renk istemiyorum, tamamen kendi kurumumuzun renk, yazı stili, görselliğine uyan bir şablon istiyorum.” Dediğinizi varsayalım, K12NET’de bunu da yapmanız mümkün olacaktır. Eğitimimizde davranış modülünü, başta ara karne olmak üzere öğrencilere verilebilecek 14 çeşit karnenin örneklerini gösterecek, aklınızda cevapsız soru bırakmayacağız. (Yardım video numarası: Davranış Modülü, 20 serisi videolar)  

Anket / (24 Ekim Perşembe, Saat 10:30)

Anket düzenlemek zor, anketleri analiz etmek de bir o kadar zordur. Öğrenmek istediğiniz her konuda personele, öğretmene, öğrenciye, veliye sorular sorup, onlar daha cevap verirken anında analizlerine ulaşabilirsiniz. Sonuçlar sistem tarafından otomatik değerlendirilmektedir. Öğretim yılının hemen başında velilere, öğretmenlere sorup değerlendirmek istediğiniz pek çok konuyu anket yoluyla sorup, anında analizlerine ulaşabilirsiniz. (Yardım video numarası: Anketler, 28 serisi videolar)  

Temel Tanımlar 25 Ekim Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. (Yardım video numarası: Temel Tanımlar 1 serisi videolar)  

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek destek@k12net.com adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]