5 Milyon Kredi Kartı ve K12NET (Eğitim Çağrısı)

27 Mayıs 2020

5 Milyon Kredi Kartı ve K12NET (Eğitim Çağrısı)

Çok duyduğunuz, çok bildiğiniz birkaç cümle ile yazımıza başlayalım. “Bizim personelimiz buna alışık değil, biz eskiden beri böyle yapıyoruz. Muhasebe hiç internette tutulur mu?” Öyle mi?  Türk halkı, salgın süresince daha önce hiç kullanmadığı, 5 milyon adet kredi kartıyla internetten alış-veriş yapmış. Salgından önce “internetten alış-veriş yapılmaz, kredi kartı internette kullanılmaz” diyenlerin 5 milyonu geri adım atmak zorunda kalmış. K12NET ekibi olarak bizler de hiçbir beklentimiz olmadan, sadece okullarımıza daha fazla fayda sağlamak için, K12NET’in muhasebe modülünün kullanılmasını öneriyoruz. Bizim modülü kullananlar ile kullanmayanlar arasında en büyük fark ne oldu biliyor musunuz? Kullanmayanlar, salgın süresince her gün okula zorunlu gitmek durumunda kaldı. Kullananlar ise, işlerini çoğu zaman evden yapabildi. Veli, internet bankacılığı ile aidatını ödedi. Muhasebeci internet üzerinden banka hesaplarına ulaştı, muhasebeci evden, internet üzerinden öğrencilerin taksitlerini, K12NET’e işleyebildi. Geliniz, eski yanlış inanışlara, eski alışkanlıklarınıza bu vesileyle son veriniz. Kendi bilgisayarınızda tuttuğunuzdan daha güvenli, daha kontrollü K12NET Muhasebe Modülünü yeni yılda kullanınız. K12NET, bugüne kadar hiç kimseyi yanlış yönlendirmedi, kendisinin inanmadığı hiçbir bilgiyi müşterisine aktarmadı.

Okullar, Mart ayından sonraki yemek ve servis ücretlerini iade ettiler/edecekler veya önümüzdeki yıl mahsuplaşmaya karar verdiler. Ayrıntılara aşağıdaki yazımızda devam edelim.

Muhasebe Modülü Eğitimi / 28 Mayıs Perşembe Saat 10:30

Ön muhasebenin tüm gereklerini K12NET ile yapabilirsiniz. Kasa tanımlamaları, kayıt sözleşmeleri, sistemin otomatik hazırladığı kayıt zarfı, senetler, faturalar, gecikmiş borcu olanlar, borçlu olanlara yapılan uyarılar, teşvik işlemleri, tahsilatlar, muhasebe ile ilgili güçlü rapor ve analizleri anlatacağız. Kurucu veya kurucu yetkili kişilere her gün düzenli olarak gönderilen kurucu raporu ve öğrenci kaydı aldıkça anlık gönderilen bildirimler konusunu da bu eğitimimizde anlatacağız. Ayrıca günün birkaç somut olayını uygulamalı olarak göstereceğiz. Veli ile sene başında 25 bin lira eğitim, 4 bin lira yemek ücreti şeklinde anlaştınız ve eşit 10 taksit yaptınız. Veli, 29 bin lirayı, 2900×10 taksitte ödeyecek ama öğrencin son 3 taksitinden, yemek ücretinin 3/10’nu;  düşmeniz / iade etmeniz veya mahsuplaşmanız gerekiyor. Böyle bir senaryoyu da çeşitli kombinasyonlarıyla eğitimde anlatacağız.

Temel Tanımlar / 29 Mayıs Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. (Yardım video numarası: Temel Tanımlar 1 serisi videolar)

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]